Skocz do zawartości

1990 Legacy I - Colin - rajdówka historyczna


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

 

A co, jeśli nie wyjdzie tak ładnie, jak myślę, że wyjdzie? 

Będziesz robił jeszcze raz :P  

 

 

 

Dokładnie... do skutku  ;)

 

U mnie zaraz po oklejeniu brakowało detali i smaczków, co z czasem uzupełniliśmy. Co ciekawe nie chodziło o samo oklejenie ale elementy samochodu, więc spokojnie  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaczynam odczuwać presję... A co, jeśli nie wyjdzie tak ładnie, jak myślę, że wyjdzie?  :huh:

 

 

Zostaniesz karnie przeniesiony na forum Skody a nasze zamkniemy i będziesz żył z tym brzemieniem !!! :evil2:

Edytowane przez adamski
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylne mocowania amorów 

Nie pasują? Tylne przedliftowe i poliftowe są inne, sprężyny chyba są dedykowane już do polifta. Mam nadzieję, że u mnie będzie ok. 

 

Dokładnie. Przy czym H&R twierdzi, że sprężyny pasują do sedana AWD od 90 roku... 

Sprężyny przedliftowe są w dużo większym stożku i dlatego ich średnica u góry jest wyraźnie mniejsza (pi x drzwi 9,5cm vs 12,5cm wewnątrz zwoju).

Nie wiem jednak czy dotyczny to tylko NA czy również turbo (w sensie, czy wszystkie turbo miały już szerokie), czy jednak jest to kwestia tylko rocznikowa.

Póki co zbieram graty i może uda się coś z tego wyrzeźbić... Najgorsze jest to, że lewego amora już nie wsadzę i tak, bo łożysko (mocowanie) się rozsypało

i po prostu muszę coś wykombinować. Trzymajcie kciuki...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz bedziesz w dołku to polecam Ci przeczytac ksiazke pewnego forumowicza o jego perypetiach a furami a od razu nabierzesz weny do dzialania.  :twisted:

 

a jak nie masz pomysłu to jest facet na Youtube - Colin Furze.. polecam jego działalność :D youtubowy MacGyver :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj wątek o sprężynach co wrzucałem. Weźmiesz mocowania ewentualnie z new age i powinno pasować, albo szukaj dedykowanych do przedlifta.

 

Zresztą u mnie prawdopodobnie w czwartek rozpoczniemy operacje, to też okaże się co i jak :)

 

 

Sent with Tapatalk

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...