Skocz do zawartości

1990 Legacy I - Colin - rajdówka historyczna


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, chojny napisał:


 

Jest szajba!!! Odebrane, zrobiłem 400m przed wjazdem na lawetę, wyszedłem na miękkich nogach.... 

 

Teraz kilka dupereli na koniec i... ale to potem ;) 

 

Gratuluję, ja dzisiaj prawie cały dzień tyrałem w garażu <_< końca nie widać :biglol:.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2021 o 13:00, chojny napisał:

24h w naszych rękach i już odstawione na „duperelki” do rajdowni w Poznaniu. 

 

Wszystko idzie prawie zgodnie z listą i planem... stay tuned.... tik, tak, tik, tak... :twisted:

Jakaś aktualizacja by się przydała :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, -=nikon=- napisał:

Jakaś aktualizacja by się przydała :D 

 

Mamy listę prac i działamy, działamy ostro. Są poważne rzeczy do zrobienia i czasochłonne duperelki oraz fajne smaczki, na których mi bardzo zależy. 

 

Jutro jadę na cały dzień do rajdowni i chłopaki będą dopinać ustawienia. Najważniejsze aby samochód był bezpieczny, działał stabilnie i prowadził się przewidywalnie. To są priorytety. 

 

Niestety nie mamy czasu na testy więc... robimy co możemy a jak będzie to zobaczymy. 

 

Widziałem też że dzisiaj ważna paczka ze "smaczkami" do nas wyjechała. :mrgreen:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chojny napisał:

 

Mamy listę prac i działamy, działamy ostro. Są poważne rzeczy do zrobienia i czasochłonne duperelki oraz fajne smaczki, na których mi bardzo zależy. 

 

Jutro jadę na cały dzień do rajdowni i chłopaki będą dopinać ustawienia. Najważniejsze aby samochód był bezpieczny, działał stabilnie i prowadził się przewidywalnie. To są priorytety. 

 

Niestety nie mamy czasu na testy więc... robimy co możemy a jak będzie to zobaczymy. 

 

Widziałem też że dzisiaj ważna paczka ze "smaczkami" do nas wyjechała. :mrgreen:

Oj wyjechała :D i jedna sztuka więcej powstanie bo chce taka dla siebie ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, -=nikon=- napisał:

A ja się pytam gdzie jakieś foto?

 

 

Przyszly frykasy! Bardzo dziękujemy, foto będzie jak się cała ekipa wytroi ;)

 

Zdjec auta nie będzie, nie ma czasu, nadal walczymy z samochodem, są problemy, do tego pękł przewód hamulcowy w stalowym oplocie, pół godziny temu odbierałem nowy, jutro montaż. 

 

Troche jestem wykończony, mam nadzieje ze jutro będzie już dobrze.... a jak nie będzie to pojedziemy na pół gwizdka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

 

Przyszly frykasy! Bardzo dziękujemy, foto będzie jak się cała ekipa wytroi ;)

 

Zdjec auta nie będzie, nie ma czasu, nadal walczymy z samochodem, są problemy, do tego pękł przewód hamulcowy w stalowym oplocie, pół godziny temu odbierałem nowy, jutro montaż. 

 

Troche jestem wykończony, mam nadzieje ze jutro będzie już dobrze.... a jak nie będzie to pojedziemy na pół gwizdka. 

Jescze jednen temat idzie do was bo został na firmie i zobaczyłem to dziś więc od razu nadałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło w necie wiec można już pisać... 

 

Szykujemy auto na premierę w trakcie 100 Lecia Rajdu Polski a pierwszym OSem jaki Legac na pojechać ma być Karowa i dlatego taka spina i konspiracja, „bo nigdy nic nie wiadomo”.
 

Walczymy.... 

 

 

838E7426-8E8B-469C-B4CC-FD39E5E439C0.jpeg

  • Super! 7
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...