Jump to content

Pomoc 2006 Subaru Impreza WRX 2.5 230km LPG

Konrad EL
 Share

Recommended Posts

Witam Subarowiczów.

Chciałbym się dowiedzieć o takie szczere spalanie tego modelu auta. Chce je używać na codzień. Oczywiscie mysle o zalozeniu dobrej instalacji LPG, ktora nie wplynie az tak negatywnie na jakosc jazdy oraz zuzycie silnika.

Pytanie: Ile owy WRX spali w miescie oraz trasie przy zwyczajnej przepisowej jezdzie bez upalania? Pytanie dotyczy zarowno PB jak i LPG.

Liczę na waszą szczerą pomoc w tej sprawie.

W trasie na benzynie zejdziesz do 12l, w mieście 17-18, średnio ok. 15-16, przynajmniej tak jest u mnie. Na torze ile wlejesz tyle spali, nawet 100/100 :).

LPG nie wiem, bo uważam że w imprezie turbo to profanacja, ale zapewne 2-3l więcej.

Dzięki, jakieś inne doświadczenia użytkowników tego akurat modelu?

Sprawdź u mnie ile to pali

http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/66245

jeździmy średnio dynamicznie lub jak kto woli średnio niedynamicznie.

w trasie nawet 8 z kawałkiem

w mieście 10 -12 max (u mnie)

Wlasnie tak celuje w 15 l podtlenku LPG w miescie bez wariacji... obecnie jezdze amerykancem suzuki z silnikiem 2.3 o mocy 150hp w automacie i spalanie jest w granicach 12-14 l lpg po miescie...

u mnie bez szalenstw miasto 17-18, trasa do 12-13 (wrx 2005). Nie licz na cuda w stylu "13 w miescie to max" przed kupnem tez sie naczytalem takich opinii :P

U mnie w trasie- ok 11 litrów jeżeli nie przekraczać 150 km/h i wyprzedzanie z max obrotami od czasu do czasu. W mieście przy średnio dynamicznej jeździe - około 13 litrów. Oczywiście PB i to 98.

Mój gtek po Wrocławiu palił 13l benzyny. Wrx pali 14 l benzyny lub 15 LPG. Gtek w trasie palił 10l, a Wrx 11 i 13lpg. Zima po śniegu w górach spalanie około 25l. Po Warszawie spalanie około litr mniej niż po Wrocławiu. Nigdy nie zszedł poniżej 13 LPG i wrxem poniżej 10 benzyny. Gtek w trasie przy bardzo spokojnej jeździe schodził poniżej 10l. Impreza typed nigdy w mieście poniżej 17l, a w trasie nigdy poniżej 12 l.