Jump to content

Kablożerca i kara

radiolog

Recommended Posts

Tylko odchody tygrysa Cię ratują...  (był taki wątek, nic lepszego Forum nie wymyśliło) B)

A gdybyś chciał, są jeszcze takie brzęczyki. Mam jeden pod maską i św. spokój z gryzoniami od sześciu lat.

Tylko odchody tygrysa Cię ratują...  (był taki wątek, nic lepszego Forum nie wymyśliło)

Miałem akcję w ubiegłym tygodniu, auto w trybie awaryjnym, brak doładowania, wspomagacze wysiadły...

post-698-0-61159600-1421140206_thumb.jpg

W serwisie zalecono montaż kostki do toalety jako odstraszacz.   ;)

O tym tygrysie słyszałem, a nawet znam jednego, który to przetestował i podobno działa. :ph34r:  Trzeba mieć tylko "dojście" w ZOO, albo szukać na afrykańskim Allegro.  :biglol:

Tylko odchody tygrysa Cię ratują...  (był taki wątek, nic lepszego Forum nie wymyśliło)

Miałem akcję w ubiegłym tygodniu, auto w trybie awaryjnym, brak doładowania, wspomagacze wysiadły...

attachicon.gif20150107_083252.jpg

W serwisie zalecono montaż kostki do toalety jako odstraszacz.   ;)

Na kuny kostka działa w 100% Sprawdzone :-)

O tym tygrysie słyszałem, a nawet znam jednego, który to przetestował i podobno działa. :ph34r:  Trzeba mieć tylko "dojście" w ZOO, albo szukać na afrykańskim Allegro.  :biglol:

Potrzeba jeszcze niezłej desperacji, żeby wysmarować sobie auto tygrysim łajnem... :wacko:

I wpierw wejść do klatki z tygrysem, aby sobie trochę tego łajna podebrać :)

Tylko jak się już jest w jednej klatce z Tygrysem, to trzeba uważać, żeby podebrać tylko tygrysie ...

Mi przegryzła kuna (?) przed Świętami 2 przewody WN i trzeci nadgryzła. Żona rano odpala i nic, sąsiedzi "fachowcy" od razu podśmiechujki - "co, Subaru, nie odpala, nie możliwe" i dawaj jeden z drugim kręcić ... Żona zadzwoniła do mnie wieczorem i mówię siadaj z telefonem i zakręć. Od razu usłyszałem że 2 gary nie pracują ;-)

Pod maską jeszcze były resztki obiadu: połowa myszy, dobrze, że tylna - z ogonem - było za co złapać i wyrzucić ;-)

O wlasnie - przedwczoraj otworzylem maske, zeby dolac plynu do spryskiwaczy, co to od szwagra wycyganilem. No i tak dolewam, dolewam, ale katem oka widze jakies cus zoltawe. Przekrecilem glowe, a tam na akumulatorze jakies zeberko (?). Myslalem, ze szwagier sobie jaja robi i cos podlozyl po cichu, jednak uslyszalem, ze tez sie zastanawial, co to jest i doszedl do wniosku, ze specjalnie to tam polozylem, zeby wlasnie kuny odstraszyc.

Pizgnalem to na trawnik obok, gdzie bezpanskie psy przychodza jesc. Do dzisiaj nie wiem, co to moglo byc i skad sie wzielo. No jak zeberko, kufa! :P

Pizgnalem to na trawnik obok, gdzie bezpanskie psy przychodza jesc. Do dzisiaj nie wiem, co to moglo byc i skad sie wzielo. No jak zeberko, kufa! :P

Żeberko, kromka chleba, dupa szczura (z pięknie zachowanym ogonem)... Różne rzeczy można w / na samochodzie znaleźć ;)

Żeberko, kromka chleba, dupa szczura (z pięknie zachowanym ogonem)... Różne rzeczy można w / na samochodzie znaleźć ;)

W zeszłą zimę myślałem, że zawału dostanę. W drodze z pracy na jakieś 500m skończył mnie się płyn do spryskiwaczy. Na zewnątrz jakieś -10C. Więc idę do domu po płyn. Wracam do auta. Otwieram maskę a tam kot górą mi wyskoczył jakiś dziki. Ciekawe kto był bardziej w szoku :-D Jak później patrzałem pod maskę to nie pierwszy raz leżał na ciepłej obudowie ze skrzyni biegów. Kupiłem kostkę domestosa cytrynową i od tamtej pory nie ma tam sierściucha, a kuny nie podżerają wygłuszenia maski :-) Kostkę zawiesiłem na uchwycie mocującym linkę sprzęgła na trytytce do oryginalnego uchwytu jak do WC.