Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie? Subaru.de


ten_Typ_tak_ma

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że te w Niemczech też nie są gratis. ;)

 

No co ty, poważnie nie dają za darmo :o  burzysz mój świat :(

 

Dżołk oczywiście. Wracając do skóry, oczywiście chciałbym ją mieć, ale dopłata 5 % wartości auta przekraczała moje możliwości.

Z tego co widziałem na Forku, pełna profeska wykonania plus znakomita jakość skór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak popytacie w ASO, to w Polsce też jest możliwość indywidualnego obszycia tapicerki skórą (w dowolnym kolorze i gatunku).
Dokładnie.

BTW - jak spojrzałem na możliwości (realizację) dobrych tapicerów to przyznaję, że szczena opada (w dobrym tego słowa znaczeniu rzecz jasna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie muszę mieć skóry, ale czarne wnętrze Forka XT działa na moją psychikę przygnębiająco. Mieszkając długo w klimacie o gorących, wilgotnych latach mam jakiś psychiczny uraz do czarnych wnętrz. Tu kolory są moim zdaniem całkiem gustowne, a więc jest jakieś światełko w tunelu. Pozostaje tylko problem podparcia lędźwiowego i byłoby świetne auto za rozsądną cenę.


BTW - ile taka skórzana zmiana koloru kosztuje u tapicerów rekomendowanych przez ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy warto tak doinwestować auto?  Jednak przy odsprzedaży samochodu kwota raczej nie do odzyskania.

Ja wolę taką extra kaskę jednak odkładać z przeznaczeniem na nową furę.

(nie przeczę jednak, że tapicerzy potrafią czynić cuda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy warto tak doinwestować auto?  Jednak przy odsprzedaży samochodu kwota raczej nie do odzyskania.

Ja wolę taką extra kaskę jednak odkładać z przeznaczeniem na nową furę.

(nie przeczę jednak, że tapicerzy potrafią czynić cuda)

Nie mowie tu o wnętrzu ale jeżeli doposazysz zwykle BMW czy AUDI w elementy pakietów M czy Sline to robia się z tego kompletnie inne auta. Importer jednocześnie piecze dwie pieczenie bo dzięki temu model z każdym silnikiem może nabrać sportowego charakteru wiec nie trzeba tworzyć wersji usportowionych bo klient sam może sobie ją zbudować.

Jeżeli chodzi o wnętrze to fajnie nadac trochę indywidualnego charakteru zwłaszcza w samochodach i którym personalizacja jest obca.

Czy pieniądze do odzyskania ? Jeżeli patrzyć z tej perspektywy to lepiej wogle samochodu nie Kupować bo to zawsze jest tylko strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma robi skórzane tapicerki m.in. dla dilerów Subaru i firm znacznie droższych ,więc na 99,9% raczej problemów nie będzie,bo maja b.duże doświadczenie ,a skóry znacznie lepsze niż fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fedex i @XV CVT

 

A nie mówicie przypadkiem o tej samej firmie? Jak w 2010 kupowałem nowego Forka (innego niż mam obecnie), to w salonie też proponowano mi właśnie skórę za około 6000zł z gwarancją ASO i auto było właśnie obszywane w Łodzi. Widziałem wyniki ich prac w kilku Subarakach. Wyglądało super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...