Jump to content

Padnięty akumulator, nie mozna otworzyć Legacy.

Newbee
 Share

Recommended Posts

Panowie, zna ktoś jakiś magiczny sposób podniesienia np maski od zewnątrz ? Zostawiłem Legacy na tydzień z załączonym alarmem, po tygodniu dziś wracam, dioda nie miga od alarmu, centralny z pilota nie otwiera

Kladziesz sie pod auto. Podłączasz plus pod rozrusznik, minus do masy. Drugi koniec kabli do obcego akumulatora i otwierasz sobie auto z pilota. Nic nie niszczysz itp.

Tylko to sprawdzało się w Passacie, a w Subaru może być problem do sięgnięcia rozrusznika?

• Upvote 1

valdiiaga, o 11 Jan 2015 - 12:21, powiedział:

Kladziesz sie pod auto. Podłączasz plus pod rozrusznik, minus do masy. Drugi koniec kabli do obcego akumulatora i otwierasz sobie auto z pilota. Nic nie niszczysz itp.

Tylko to sprawdzało się w Passacie, a w Subaru może być problem do sięgnięcia rozrusznika?

Dzięki za informację. Poprzedni właściciel mojego Legacka w DE wpadł na genialny pomysł pozbycia się zamka w klamce. I tak się właśnie zastanawiałem, jak sobie poradzę w przypadku padniętego akumulatora, gdy nie otworzę samochodu pilotem. Chyba czas poprowadzić wyprowadzenie plusa (a może i komplet kabli rozruchowych) z klemy aku, gdzieś bliżej grila, zderzaka, nadkola lub innego ukrytego miejsca. Edited by WOJO

Panowie, zna ktoś jakiś magiczny sposób podniesienia np maski od zewnątrz ? Zostawiłem Legacy na tydzień z załączonym alarmem, po tygodniu dziś wracam, dioda nie miga od alarmu, centralny z pilota nie otwieraAkumulator najwyraźniej padł chociaż nie był stary. Z kluczyka tez nie da sie otworzyć, zamek od dawna nie używany zastał sie i kluczyka nie da sie przekręcić. Smarowalem WD 40 ale nie pomaga Jakieś pomysły chociaż na otworzenie maski? Legac 2.0 SOHC z 2005.

Jak sobie nie poradzisz z metodami czysto mechanicznymi, to na PW masz rozwiązanie stosowane przez profesjonalistów...

wow zupełnie nie znałem tego systemu:) ale mimo wszystko wolę się o tym nie przekonywac hehe raz na jakiś czas przydaje się jednak użyć zamka w drzwiach ;)