Skocz do zawartości

Dobór skrzyni biegów Subaru tribeca usa 06r. automat


Adam Ne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,niedawno rozwaliłęm skrzynie biegów i rozglądam się za drugą używaną , i teraz pytanie do was , w jakis sposób moge sie dowiedziec że skrzynią którą chce kupic  bedzie pasowac? na mojej nie ma zadnych oznaczen juz raz była naprawiana przez jakiegos andrzeja przez co mam teraz problemy. czy od wszystkich 3.0 h6 bedą pasowały ?  jest roznica między usa/europa?  jutro chce jechac no skrzynie wiec prosił bym o szybka odpowiedź.

 

Dziekuje z góry :)

Edytowane przez Adam Ne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Ne - jaki problem miałeś ze skrzynią? 

 

Ja ostatnio właśnie podobnie miałem problem, ale wydaje się być już zażegnany, ale pytam z ciekawości, może miałeś coś podobnego jak ja, a mianowicie, znalazłem wyciek ze skrzyni - po zdjęciu dekla tego od strony tylnego wału, okazało się że w środku lata mały element jednej z zębatek (dziwna sprawa). Dekiel pękł w środku bo ten mały element wlazł w miejsce gdzie jest jeden z wałków w skrzyni. szukałem nowego dekla, ale nic to nie dało - w końcu uda się chyba to posklejać w całość w profesjonalnym zakładzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , historia mojej skrzyni jest słaba ponieważ potrąciłem psa który cos uszkodził  przez co z powodu wycieku oleju ze skrzyni zatarłem skrzynie . po naprawie jej okazało sie ze fachowiec andrzej nie znał sie na tym i źle to zrobił  teraz zabrało mi 4 i 5 bieg. po rozebraniu okazało sie ze skrzynia jest rozje***** i dzis kupiłem sprawną uzywaną zobaczymy czy bedzie ok

a tak  jeszcze tylko powiem ze troche mi zostanie czesci i bede miec taki dekiel na sprzedaż

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...