Skocz do zawartości

"ścieżka" automatu


shagger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Właśnie nabyłem forka 2,0XT automat. Na zegarach jest schemat "ścieżki" automatu PRND321. Po  wybraniu wajchą przełożenia podświetla się na desce wybrany bieg. U mnie każde położenie jest podświetlane z wyjątkiem D. Czy tak ma być czy padła żaróweczka w zegarach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wrzucał ktoś na forum jakąś instrukcję jak wymontować zegary w foresterze?

Chyba że jest to proste i wystarczy odkręcić kilka śrubek? Podpowiedzcie koledzy co i jak żebym czegoś przy wymianie żaróweczki nie uszkodził.

 

Ja na twoim miejscu darowałbym sobie zmianę akurat tej żarówki. U mnie z tej ścieżki tez nie działa obecnie tylko D i muszę przyznać, że jest lepiej niż było, kiedy działała. Po prostu w nocy na trasie nie bije po oczach - jest wygodnie i jedzie się przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki. Wrzucał ktoś na forum jakąś instrukcję jak wymontować zegary w foresterze?

Chyba że jest to proste i wystarczy odkręcić kilka śrubek? Podpowiedzcie koledzy co i jak żebym czegoś przy wymianie żaróweczki nie uszkodził.

Ja na twoim miejscu darowałbym sobie zmianę akurat tej żarówki. U mnie z tej ścieżki tez nie działa obecnie tylko D i muszę przyznać, że jest lepiej niż było, kiedy działała. Po prostu w nocy na trasie nie bije po oczach - jest wygodnie i jedzie się przyjemniej.

Mam dokładnie to samo. Jak kupiłem forka to działała przez miesiąc, góra dwa i było po temacie :(

 

 

Sent with Tapatalk

P.s. Co do wymontowania zegarów, poszukaj wymiana podświetlenia zegarów w foresterze czy jakoś tak. Z telefonu cieżko ogarnąć linka.

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Zabrałem się za wyciągnięcie zegarów - lecz wszystkie widoczne "od tyłu"  żarówki wygladaj a na sprawne. Na wszelki wypadek te najbardziej przydymione wymieniłem.

Jednak żadna z żarówek widocznych na załączonym zdjęciu moim zdaniem nie odpowiada za podświetlanie ścieżki automatou na desce rozdzielczej. Czy powinienem jeszcze bardziej rozebrać zegary? Czy za tą zieloną płytka (płytka do której wkręca się zaróweczki) są jeszcze jakieś inne żaróweczki? czy można ją zdjąć?

Proszę o pomoc.

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/42365a53f3f300d8.html

Edytowane przez shagger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest zapewne podobnie jak w panelu klimatyzacji. Część to żarówki dostępne z "zewnątrz", a te małe to diody (przy klimie diody są w środku i odpowiadają za świecenie tych kropek wiatraka 1-4, kierunku nawiewów). Przy zegarach i wskazaniach skrzyni AT jedna Ci się widać spaliła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...