Skocz do zawartości

Skrzynia ?


Tomany22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu -3tyg zaczeło mi coś wyć z przodu po prawej .Wyje tylko podczas jazdy na postoju nie, czyli chyba silnik odpada .Skrzynie mam automat sprawdzałem olej było min dolałem litra motul atf taki był lany 50tys temu ale wycie nie znikneło .I mam pytanie jeżeli to nie skrzynia choć może to być też możliwe ,to jakim tropem iść i gdzie szukać ?A sprawdziłem olej na tym drugim bagnecie po prawej i jest w połowie l-h .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mam automat sprawdzałem olej było min dolałem litra motul atf taki był lany 50tys temu ale wycie nie znikneło

 

A kiedy był wymieniany i jaki jest aktualny poziom oleju w przednim dyferencjale?

 

 

 

 

Skrzynie mam automat sprawdzałem olej

 

Sprawdzałeś bagnetem. Po której stronie auta? Lewej (kierowca) czy prawej (pasażer)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej sprawdziłem po prawej stronie -między kreskami w połowie czyli chyba stan ok (dyfer) a w skrzyni bagnet od strony kierowcy było trochę ponad min . Dolałem litr i poziom jest ok ale wyje dalej .Pojechałem z tym teraz do chłopaków do Podgórzyna Evolution koło Jeleniej Góry i obstawiają po przejechaniu się łożyska w skrzyni . A olej wymieniany był 50tys temu motul atf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przebieg 240 tys co nawaliło dokładnie nie wiadomo myśleliśmy że łożyska bo wyło podczas dodawania gazu   , po demontażu okazało się że w oleju w skrzyni  już są opiłki coś musiało się posypać i zaczeło mielić więc kupiłem skrzynię ,po drodze wyszło jeszcze pare spraw więc takie koszta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...