Jump to content

amortyzatory tylne legacy II

czeslawhornet
 Share

Recommended Posts

OBK II jest oparty o Legacy III, czasem coś podejdzie a czasem można się zdziwić :)

Ach, faktycznie LX był sprzedawany też w wersji Hubertus dla myśliwych - nie miał np. elektrycznych szyb z tyłu, ale miał pneumatyczne zawieszenie.

i elektryczne szyby z tyłu też ma :-).. w sumie to z tym zawieszeniem z tyłu nie jest jeszcze tragicznie. dopiero po 24h postoju opada na glebe i po uruchomieniu silnika wstaje szybko. no ale miechy z uwagi na swój wiek (są już pewnie pełnoletnie) zapewne wkrótce odejdą do "amortyzatorowego raju" :-)

Edited by czeslawhornet

Wydaje mi się, że mamy takie same legacy w tej samej wersji. Amortyzatory będą pasować z outbacka pierwszej generacji, druga generacja z tyłu to inna bajka. Amortyzatory podejdą jeszcze z imprezy z podobnych roczników, a jeśli chcesz mieć wysoko to zrób jak ja i zamontuj z forestera 1 gen.

Dodam od siebie, że jak mi padły pneumaty, to wymieniłem na amorki od Imprezy (chyba wrx).

Tyl za nisko siedział i sprężyny zostały wymienione na foresterowe. Teraz tył jest ciut wyżej niż norma, ale dzięki temu auto agresywniej wygląda, a jak mam zapakowany bagażnik na full to jestem spokojny na wyboistej drodze :)