Skocz do zawartości

Demontaż radia, emulator zmierniarki NVOX, naprawa zegarka


LDR

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchamiam CD i później zmieniarkę to wyświetla nr. utworu i odlicza czas ale nic nie słychać. Z mikroprzełącznikami też już próbowałem różne ustawienia i nic nie pomagało. Próbowałem nawet reset urządzenia ale cały czas to samo. Skoro u Ciebie na tym samym sprzęcie działa to muszę jeszcze raz spróbować.

mam ten sam problem a niedawko kupilem zmienirke cyfrowa i nie mam dzwieku co bylo przyczyna ze cisza byla w glosnikach u Ciebie?

Edytowane przez Mateusz Tietz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam odtwarzacz GX-201LH. Na emulatorze NVOX jakość dźwięku jest bardzo dobra, ale emulator wiesza się często przy uruchomieniu silnika lub czasem poprostu przy włączeniu radia. Jak już działa w czasie jazdy to nie ma problemu. Lekarstwo w moim przypadku jest proste - dwa kliknięcia - przełączam na radio, a potem znów na zmieniarkę (ta operacja chwilowo zdejmuje napięcie z emulatora NVOX). Emulator zawsze odtwarza od miejsca w którym skończyłem słuchać więc pod tym względem jest bardzo dobrze.

 

Z zegarkiem jeszcze nie kombinowałem, aczkowliek widziałem, ze to nie jest już pierwszy zegarek w tym samochodzie, bo został białym markerem opisany od tyłu.

 

Miałem zrobić fotostory, ale jak montowałem emulator i śledzenie GPS to byłem w kiepskim stanie zdrowotnym więc zrezygnowałem z tego pomysłu. Emulator przyczepiłem opaskami za schowkiem zegarkowym, a końcówkę z przedłużacza USB umieściłem w tym schowku. Nic lepszego, bez żadnego wiercenia w oryginalnych elementach nie mogłem wymyślić, moim zdaniem jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...