Skocz do zawartości

Miejsca, które chcielibyście odwiedzić jeszcze raz


przemekka

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne te zdjęcia. :)

 

Mógłbyś napisać kilka słów odnośnie kosztów, organizacji i logistyki takiego wyjazdu?

 

Mieszkałem 5 lat w USA więc niestety ale nie doradzę w tej kwestii. Ja po prostu jechałem swoim autem (Subaru zresztą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te zdjęcia. :)

 

Mógłbyś napisać kilka słów odnośnie kosztów, organizacji i logistyki takiego wyjazdu?

To może ja 2 słowa ;)

Koszty największe to oczywiście bilety ( od około 2tyś ) pozostałe koszty zależą tylko od tego w jakim standardzie chcesz uprawiać turystykę.

Tam jest coś dla każdego, generalnie zdecydowanie taniej niż w EU

Jeśli chodzi o logistykę to chyba nie ma drugiego miejsca na świecie tak przyjaznego turystyce.

Polecam że HEJ ;)

Jak chcesz to napisz na pw to chętnie opowiem więcej bo nie chce zaśmiecać wątku a mógłbym długo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten wątek właśnie po to jest. ;)

 

W Stanach nigdy nie byłem, i tak naprawdę jedyny powód dla jakiego miałbym tam pojechać to przyroda. Pewnie za parę lat się wybiorę, właśnie na zasadzie objazdówki po takich miejscach.

Chciałbym też zobaczyć Nowy Jork, bo jak śpiewa Turnau "nie warto nie być w Nowym Jorku". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten wątek właśnie po to jest. ;)

 

W Stanach nigdy nie byłem, i tak naprawdę jedyny powód dla jakiego miałbym tam pojechać to przyroda. Pewnie za parę lat się wybiorę, właśnie na zasadzie objazdówki po takich miejscach.

Chciałbym też zobaczyć Nowy Jork, bo jak śpiewa Turnau "nie warto nie być w Nowym Jorku". ;)

mnie do stanów kompletnie nie ciągnie.

Na czarny kontynent wybieram sie i wybrać sie nie moge...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak będziesz potrzebował info o Afryce daj znać.

Wiszę Ci przysługę więc pomogę na tyle na ile będę mógł :)

Adaś, miło z Twojej strony.

 

Podarowałeś mi już zacny prezent :D

 

Z afryką to raczej tylko północne regiony, ale to na dalszym planie...

 

 

 

skoro mam sie chwalić gdzie chciałbym wracać to Bruksela. Uwielbiam to miasto, byłem dwa razy i za kazdym razem ciągnie mnie tam jak wilka do lasu...

 

 

Kadencja się skończyła? ;)

 

taa, prezydentura :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w USA lata temu, polecam szczerze, chyba jedyny kraj do którego mógłbym emigrować (do niedawna była jeszcze Holandia, ale teraz to już sam nie wiem...). Obiecałem sobie jednak że polecę znowu dopiero jak zniosą wizy (taki mój osobisty akt protestu;) Aktualnie chyba najtańsze bilety w historii:

http://www.fly4free.pl/hit-tanie-loty-do-nowego-jorku-z-warszawy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten wątek właśnie po to jest. ;)

W Stanach nigdy nie byłem, i tak naprawdę jedyny powód dla jakiego miałbym tam pojechać to przyroda. Pewnie za parę lat się wybiorę, właśnie na zasadzie objazdówki po takich miejscach.

Chciałbym też zobaczyć Nowy Jork, bo jak śpiewa Turnau "nie warto nie być w Nowym Jorku". ;)

No w sumie niby po to jest ten wątek więc jakoś sie zbiorę coś napisze :)

NY jest super !!! :)

jak byłem pierwszy raz, NY był jednym z punktów objazdu i byłem 5 dni - powiem tylko , że za 2 lata wybrałem sie na tydzień tylko do NY

Paweł - też mnie długo nie ciągnęło a nawet coś mnie odpychało ale się złamałem i naprawdę nie żałuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NYC byłem 2 razy w ciągu 2 ostatnich lat. Jest coś w tym mieście, co mnie strasznie do niego ciągnie. Za każdym razem kiedy widzę na Fly4Free tanie bilety, mocno się powstrzymuję żeby nie zrobić czegoś głupiego ;)

 

PS. Bilety z linka powyżej są faktycznie tanie. Ale ja ostatnio leciałem za 700 PLN :) (w obie strony, Warszawa -> Frankfurt -> NYC; z powrotem tą samą drogą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

 

zadar i wyspa hvar też... piękne miejsca... musze tylko odnaleźć fotki i zedytuję wpis ;)

 

zadar taki sobie, ale ponoć Hvar faktycznie super,

 

niestety całe wybrzeże chorwackie przejechałem a na hvar brakło czasu - odbiłem wtedy na mostar w bośni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Hvar jakoś nie zachwycił. Jest dużo fajniejszych miejsc w Cro. A samo miasto Hvar małe, zatłoczone i strasznie drogie.

ponoć Hvar jest dzisiaj uważany za jedną z dziesięciu najpiękniejszych wysp na świecie. :yahoo:

swoje zdanie nie moge wyrazić bo nie byłem, ale z Cro chętnie wróciłbym na Dubrovnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Volterra związana jest z serią filmów "Zmierzch", co jest na miejscu mocno wyczuwalne i trochę męczące. Gdy byłem tam w 2012, po ulicach snuły się grupy irytujących nastolatków o średnim guście filmowym, mażących bzdurne hasła po zabytkowych murach zaułków. Ale samo miasto faktycznie ładne i ciekawe, zwłaszcza ratusz. Może zresztą teraz "Zmierzch" to już nie taki problem, bo upłynęło trochę czasu od premiery ostatniego filmu z serii.

Edytowane przez Chefofrats
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...