Skocz do zawartości

Wymiana ECU w GC8


kamil263

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiedzcie czy możliwa jest wymiana/podmianka sterownika w GC8 GT 99 z wersji 97 sti czyli 280km czy to chula bez problemu czy nie pasuje bo wiem że ludzie sprzedają same sterowniki i to chodliwy towar. Czy po włożeniu sterownika powinien mieć ok 280 KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, mam wrx'a 2005 USA był to automat, został zrobiony swap na manuala i jedynym mankamentem który pozostał są błędy w ECU odnośnie braku skrzyni A/T generalnie nie ma to wpływu na prace auta ale za każdym razem gdy podłączam sobie kompa to strasznie kuje to w oczy i teraz pytanie czy sama wymiana ECU wystarczy czy musi to być zestaw ze stacyjka i kluczykami ? Czy może to być ECU innego obojętnie jakiego wrx z 2005 z silnikiem 2.0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, mam wrx'a 2005 USA był to automat, został zrobiony swap na manuala i jedynym mankamentem który pozostał są błędy w ECU odnośnie braku skrzyni A/T generalnie nie ma to wpływu na prace auta ale za każdym razem gdy podłączam sobie kompa to strasznie kuje to w oczy i teraz pytanie czy sama wymiana ECU wystarczy czy musi to być zestaw ze stacyjka i kluczykami ? Czy może to być ECU innego obojętnie jakiego wrx z 2005 z silnikiem 2.0 ?

Zrób se remap skasuje ci wszystkie nie potrzebne błędy u mnie było fuelpump malfunction czy jakoś tak koleś mi robił remap i odrazu to wszystko wykasował i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...