Skocz do zawartości

instrukcja obsługi


szymek1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam macie może instrukcję obsługi do subaru legacy 2003 rok automat kombi w języku polskim był bym bardzo wdzięczny a tak wogóle to wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2015.

Odwzajemniam życzenia. :)  W naszym ojczystym nie posiadam, ale może obrazkowo w EN dacie radę.

2004 Subaru Legacy Owners Manual.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...
11 godzin temu, Sławek1 napisał:

Alledrogo - warto kupić.

No właśnie drogo i pewnie kupie ale nie teraz, a chciałem sprawdzić kilka rzeczy jak się robi, bo np. nie działa mi tempomat tylko cały czas mruga napis "CRUSE" czy jakoś tak i nie wiem czy jest coś popsute czy nie umiem tego używać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padała mi lambda numero uno było dokladnie tak samo, chociaz co jakiś czas przychodził CE. Nie znaczy że masz problem z lambdą, bo moze być coś innego ale jak kolega napisał- masz błąd w sterowniku zapamiętany- zczytaj i napraw a tempomat wróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie świeci mi się silniczek na desce ale żadnych błędów nie wywala z silnika bo sprawdziłem. Myślałem że to przez instalacje lpg świeci się czek, że coś źle podłączone. A tak w ogóle to mam bardzo późną reakcje na gaz, wciskam gaz a silnik po jakiejś 1,5sec reaguje. Ale to chyba nie temat do tej rozmowy więc proszę o odpowiedzenie na tego posta w wątku z moim Legacy, co by nie zaśmiecać tu.

 

Edytowane przez Mariusz Pantol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...