Skocz do zawartości

Samobój idealny...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Bo mamy przypadkowe społeczeństwo.

 

Nooo Nie :!: :twisted: Co to za cytowanie bez powoływania sią na źródła :?: :twisted::mrgreen:

A gdzie szacunek dla praw autorskich :roll: :wink: To przecież niezapomniana posłanka Nowina-Konopczyna kiedy rozważano referendum w sprawie aborcji rzekła:

 

"Nie może być tak, aby o tak ważnej sprawie decydowały głosy przypadkowego społeczeństwa..." :twisted::mrgreen:

 

No ! :mrgreen:

 

o widze ze ci sie szafa otworzyla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o widze ze ci sie szafa otworzyla :mrgreen:

 

Nie marudź, bo zrobię z Ciebie OZI i umieszczę akta w IPN-ie :wink: :twisted::mrgreen:

 

Cóż... Każdy ma taką szafę na jaką zasłużył :roll: Jeden z trupem, drugi z aktami, trzeci zaś z winem :cool: :grin: Ja osobiście największą słabość miałbym do tej ostatniej, ale Waść jakoś nie dotarłeś w sobotę :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze ci sie szafa otworzyla :mrgreen:

 

Nie marudź, bo zrobię z Ciebie OZI i umieszczę akta w IPN-ie :wink: :twisted::mrgreen:

 

Cóż... Każdy ma taką szafę na jaką zasłużył :roll: Jeden z trupem, drugi z aktami, trzeci zaś z winem :cool: :grin: Ja osobiście największą słabość miałbym do tej ostatniej, ale Waść jakoś nie dotarłeś w sobotę :razz: :mrgreen:

 

kochanie co bylo w sobote :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Nie :!: :twisted: Co to za cytowanie bez powoływania sią na źródła :?: :twisted::mrgreen:

A gdzie szacunek dla praw autorskich :roll: :wink: To przecież niezapomniana posłanka Nowina-Konopczyna kiedy rozważano referendum w sprawie aborcji rzekła:

 

"Nie może być tak, aby o tak ważnej sprawie decydowały głosy przypadkowego społeczeństwa..." :twisted::mrgreen:

 

No ! :mrgreen:

 

Bo mię to nazwisko przez gardło nie przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes a te 800 dla ,,bezrobotnych,, kto bedzie placil ? ty ja pani pan itd.becikowego juz nie :

 

No nie mówcie że wierzycie w te bezterminowe 800 ? Pół Polski się zwolni od razu.

To jest żart polityczny Leppera i dopóki Zyta przy kasie dopóty takie żarty będziemy se tu tylko prześmiewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mówcie że wierzycie w te bezterminowe 800 ? Pół Polski się zwolni od razu.

Nie wierzymy. Ale pewnie "wyborcy" uwierzą.

Dzisiaj w Radio PIN mówili, że kosztowałoby to dodatkowe 23 mld PLN rocznie (nie licząc tych, którzy pewnie przestaliby pracować...). A cały deficyt budżetowy to obecnie 30 mld :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes a te 800 dla ,,bezrobotnych,, kto bedzie placil ? ty ja pani pan itd.

 

vert!

Trzeba przeciwko temu zaprotestować! Przecież nie będziesz utrzymywał ze swoich podatków bezrobotnego w Człuchowie.

Dawaj tu nr Dziennika Ustaw, albo chociaż uchwały Sejmu i robimy kipisz!

 

PS. Od kiedy litr płynu do spryskiwaczy jest po 100PLN to ja już naprawdę nie mogę zdzierżyć. Zima idzie a ja zimą zużywam niekiedy po dwie bańki dziennie. Będzie osiem stów na jazdę do Gdańska i z powrotem. To jak jeden bezrobotny na miesiąc utrzymania!

 

Kaczory na pal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczory na pal.Gal na wino do verta ! trzeba miec w dupie tych nadetych zdebilalych prosciuchow! oni chca wladzy ! my....wina :mrgreen: szkoda ze dozylismy takiej prawicy. Galuniu w nastepna sobote (ta jest rajdowa) zapraszam na kaczorowke ( 90% alkoholu) jedzonko, dziewczynki.bedzie zacnie.(wstepnie pewien polucjant zaproszony) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy litr płynu do spryskiwaczy jest po 100PLN to ja już naprawdę nie mogę zdzierżyć. Zima idzie a ja zimą zużywam niekiedy po dwie bańki dziennie. Będzie osiem stów na jazdę do Gdańska i z powrotem. To jak jeden bezrobotny na miesiąc utrzymania!

No to patrz, jaki ekskluzywny trunek spożywasz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ale z ceną coś Ci się nie tego tam tego. 10PLN/l to się widuję.

 

Trzeba założyć nowy temat:

 

JAKI PŁYN DO SPRYSKIWACZY POLECACIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z ceną coś Ci się nie tego tam tego. 10PLN/l to się widuję.

 

 

Naprawdę litr płynu nie kosztuje teraz 100PLN...? :shock:

Przecież dwa miesiące temu już na Forum ustalono, że Kaczory podnoszą cenę płynu do 100PLN tak samo jak teraz rozdają zasiłki dla bezrobotnych dożywotnio...

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=106724 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man111 masz szafę z winem :?:

 

Nie mam, ale zawsze mogę mieć :razz: :mrgreen:

 

 

Naprawdę litr płynu nie kosztuje teraz 100PLN...? :shock:

 

Galu... My wiemy, żeś Waść Maksymalistą, ale do diaska czas zrozumieć, że do samochou nie wlewamy dokładnie tego samego co z taką lubością pieści śluzówkę naszych żołądków :twisted: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z ceną coś Ci się nie tego tam tego. 10PLN/l to się widuję.

 

 

Naprawdę litr płynu nie kosztuje teraz 100PLN...? :shock:

Przecież dwa miesiące temu już na Forum ustalono, że Kaczory podnoszą cenę płynu do 100PLN tak samo jak teraz rozdają zasiłki dla bezrobotnych dożywotnio...

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=106724 :cool:

 

Gal

 

Zwracam honor. Jak mi kontekst z kaczorami przypomniałeś i wprowadzeniem akcyzy na te zacne płyny.

Oby tylko na wody toaletowe typu Przemysławka nie podnieśli, bo co będziemy pić? :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se czytam i czytam, i coraz bardziej przypomina mi to wszystko jak pewnego zimowego poranka Puchatek z Prosiaczkiem wymyślili sobie Hohonia, a potem się go bali... :lol: :lol: :razz:

 

 

 

 

 

Nu, a tera poważnie bedzie. Szykujta kochani kasę - bedzie płyn zimowy, w promocji. Nie stówka od baniaka - muszę być konkurencyjny.

Daję 15% rabatu przy zakupie jednego, 20% przy zakupie dwóch. Przy zakupie trzech - czwarty gratis.

I nie dekować się na zapleczu - przejrzę se stosowny wątek, i znajdę tych co najgłośniej gdakali.

 

Nie będzie zmiłuj, nie będzie przebacz...

:mrgreen::mrgreen:

 

M.

 

PS: Przemeq, Adamusmax: musicie się uzbroić w cieprpliwość. Zacząłem pisać odpowiedź na Wasze posty, ale mi się w międzyczasie "remąt na rejonie" zrobił - i nie mam czasu na głupoty. Tak, że jeszcze chwilę poczekajcie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchatek z Prosiaczkiem wymyślili sobie Hohonia, a potem się go bali...

 

Biedne zwierzątka nie znały Edgara... i stąd to wszystko ;-)

 

A od mojego lotniska proszę się odpierwiastkować. Jak zrobimy se w Kielcach kosmodrom, to jeszcze przyjdziecie po prośbie, żeby Was na Czerwoną Planetę przewieźć (przelecieć?) - po znajomości i poza kolejką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, załamujecie mnie.

 

Włączam gazety, czytam radio: a tam...

 

Jakubowska - aresztowana: "Aleksandra Jakubowska mogła zagarnąć prawie 600 tys. zł dzięki pozycji politycznej. (...) Prawo do pośrednictwa miały tylko firmy wskazane przez polityków lewicy, które dzieliły się zyskami z protektorami."

 

O ho! - myślę sobie - wrogowie korupcji i nieuczciwości polityków pojadą sobie po niej aż miło! Ale będzie się działo!...

 

Zaglądam tutaj - a tu nic... Nuda, panie, dialogi niedobre... znaczy, nieobecne właściwie...

 

Dalej: FBI aresztowało Mazura - "Wreszcie rusza ekstradycja domniemanego zleceniodawcy zabójstwa gen. Papały".

Czytam:

"Co zdecydowało, że w 2002 roku Mazur się wymknął? Prawdopodobnie jego znajomości. Bo po wypuszczeniu, jak gdyby nigdy nic, ruszył do restauracji Belvedere na imieniny wysokich urzędników MSWiA. Był tam sam minister spraw wewnętrznych, Krzysztof Janik."

I dalej: "Według Ziobry za poprzedniego rządu starania o ekstradycję Mazura były bardzo ślamazarne. - Nasi prokuratorzy odebrali wcześniej sygnały, że urzędnicy amerykańscy niższej rangi mieli wrażenie, że strona polska nie jest zainteresowana ściągnięciem Mazura."

A jak zajrzeć do ramki obok, to aż włos się jeży na głowie! Mazur z Żemkiem, Mazur z Kuną i Żaglem, Ałganow, "Słowik", "Graf" - Chryste, tego to już chłopaki nie odpuszczą!

 

Wpadam pędem na forum, otwieram z hukiem wątek - a tu nic... Samotny pająk tylko leniwie pajęczynę w kącie przędzie...

 

 

Wywalone bukwami na pierwszej stronicy: SUBOTIĆ BYŁ AGENTEM (pozdrowienia dla kolegi A. Maxymalnego, bajdełej... :mrgreen: ) - a tu NIC!!

 

 

Olechowski skrytykował w Wybiórczej przez siebie POwołaną, jak to określił Michalkiewicz, "za tańcowanie w rytmie podanym przez PiS".

 

(...)te ogniste litery [Mane - Tekel - Fares] umieściła na pozłacanych ścianach gmachu Platformy Obywatelskiej ręka Andrzeja Olechowskiego, w swoim czasie agenta "wywiadu gospodarczego", który jeszcze niedawno, jako jeden z "trzech tenorów", Platformę Obywatelską stworzył i tchnął w nią całą energię razwiedki. Otóż 12 października Andrzej Olechowski wydrukował w "Gazecie Wyborczej" artykuł krytykujący PO za tańcowanie w rytmie podanym przez PiS i na koniec ostrzegający, że jeśli tak dalej pójdzie, to trzeba będzie stworzyć "inną partię". Cuius est cognere, eius est tolere - mawiali starożytni Rzymianie, co się wykłada, że kto ustanowił, ten może i znieść, więc wygląda na to, że siekiera została już przez razwiedkę do pnia przyłożona."

 

A POwołana już pyszczy, że Prezydentowi wara od jego konstytucyjnych uprawnień - ma sądowi przekazać podejmowanie decyzji o odtajnianiu nazwisk agentów... :lol:

No, samobój idealny choć niekoniecznie oczywisty - coś obrońcy wartości na pewno skrobną, ni ma bata...

 

Ano. Ni ma. Ni bata, ni rzemyka. Nic.

 

 

 

Wreszcie: Przychodzi Michnik do Gudzowatego, czyli schizofrenia doskonała - inaczej, służby, których wg Michnikejskiej spiskowej teorii dziejów nie ma, a tym bardziej nie mieszają się do mediów, podrzuciły Kublikowi materiały - no nie, normalnie teraz to cały kurnik się w posadach zatrzęsie...!

 

 

 

 

 

I co?! I NIC!!

 

Panowie! CO JEST!!? O CO CHODZI?! Takie ciekawe i nośne tematy, a tu nic?

 

Czyżby brak kaczego pierza wpływał na wasze ostre i cięte pióra otępiająco? :mrgreen:

 

M.

 

 

Aha, aha, ja wiedziałem że tak będzie, aha, aha... :lol: :cool: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co?! I NIC!!

 

Panowie! CO JEST!!? O CO CHODZI?! Takie ciekawe i nośne tematy, a tu nic?

 

Czyżby brak kaczego pierza wpływał na wasze ostre i cięte pióra otępiająco? :mrgreen:

 

M.

 

Nie lubię Rysia Czarneckiego. Ale czasem przeglądam jego blog. I ostatni wpis był bardzo ładny. Że zacytuję....

 

"Ożywienie w badaniach nad realnością teorii Darwina. Pojawiła się znienacka teoria, że tak naprawdę wszyscy pochodzimy od... KACZKI. Jeśli teoria ta będzie potwierdzona, wówczas możemy przyjąć (z dużym prawdopodobieństwem), iż wszyscy jesteśmy szlachetnie urodzeni..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co?! I NIC!!

 

Panowie! CO JEST!!? O CO CHODZI?! Takie ciekawe i nośne tematy, a tu nic?

 

Czyżby brak kaczego pierza wpływał na wasze ostre i cięte pióra otępiająco? :mrgreen:

 

M.

 

Nie lubię Rysia Czarneckiego. Ale czasem przeglądam jego blog. I ostatni wpis był bardzo ładny. Że zacytuję....

 

"Ożywienie w badaniach nad realnością teorii Darwina. Pojawiła się znienacka teoria, że tak naprawdę wszyscy pochodzimy od... KACZKI. Jeśli teoria ta będzie potwierdzona, wówczas możemy przyjąć (z dużym prawdopodobieństwem), iż wszyscy jesteśmy szlachetnie urodzeni..."

 

hehe dobre.

 

a czytane przez michala koterskiego w radiu 94 genialne.no ale ze rysio ma takie poczucie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...