Jump to content

Forester 2006r jaki hak?


blackhawk

Recommended Posts

Panowie mam pytanie jaki najlepiej założyć hak do forestera z 2006r? Bo patrze na allegro i jest ich multum i nie wiadomo który wybrać. Drugie takie pytanie czy do forestera trzeba moduł czy wystarczy wpiąć się do instalacji? Może są jakieś gotowe instalacje ze tylko kostki się wepnie.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak w 2006, ja montowałem w 2003 i normalnie wpinali się do instalacji, bez żadnych kombinacji. Ja zamontowałbym hak z szybkim jego demontażem. Mam drugi taki w innym samochodzie i jest bardzo wygodny. W forku mam na stałe i żeby ściągnąć hak jadąc np do niemiec , trzeba mieć dwa klucze i się bawić. Hak z szybkim zaczepem jest tylko kilka zlotych droższy od zwykłego. Teraz żałuję że takiego do forka nie zamontowałem. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mam ('14) hak wypinany z szybkim zaczepem, ale wpinany poziomo, wiec zaczep wystaje, a są też wpinane od dołu, tak, że po zdjęciu haka nic nie widać. Do tego zrobiłem mocowanie gniazda chowane, by nie urywalo się w terenie (jest na stalowej płytce obracającej się na śrubie ze sprężyną).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...