Skocz do zawartości

co by Forek XT MY 14 brzmiał jak GT?


RTQLAS

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, winduil napisał:

Będzie :).

Może nie jak klasyczny bokser, ale dźwięk jest do niego najbardziej zbliżony ! Nie bez trudu, ale w końcu udało się znaleźć - Nameless Performance Exhaust.

To jedyny ratunek dla Forków SJ.

Obecny dźwięk jest naprawdę trudny do zaakceptowania (dotyczy większości modeli).

 

 

Ale z tego co widać to jest dalej 2.5 a nie 2.0 DIT . W 2.0 DIT dzwięk może być bardzie basowy , głośniejszy . Jeszcze do tego dochodzi skrzynia CVT i zonk . Są filmiki z Invidiami , MG i tyle da się wycisnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 12:41, winduil napisał:

Będzie :).

Może nie jak klasyczny bokser, ale dźwięk jest do niego najbardziej zbliżony ! Nie bez trudu, ale w końcu udało się znaleźć - Nameless Performance Exhaust.

To jedyny ratunek dla Forków SJ.

Obecny dźwięk jest naprawdę trudny do zaakceptowania (dotyczy większości modeli).

 

 

$274 taka przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, winduil napisał:

Producent zapewnia, że pasują również do XT, pytałem go o to w pierwszym zdaniu.

Dla mnie sprawa fundamentalmna - inaczej brzmi prawie  jak zwykłe R4 :((

 

Ale co ma pasować ? tłumik ? Pasował będzie ale będzie inaczej z tym silnikiem brzmieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 16:16, Jacocz napisał:

Ale z tego co widać to jest dalej 2.5 a nie 2.0 DIT . W 2.0 DIT dzwięk może być bardzie basowy , głośniejszy . Jeszcze do tego dochodzi skrzynia CVT i zonk . Są filmiki z Invidiami , MG i tyle da się wycisnąć 

 

To prawda... CVT zabija dźwięk - ten sam 3" cat-back Godsnow brzmiał zupełnie inaczej w 2.0 DiT FXT (CVT) oraz w 2.0 DiT WRX (MT)

 

nagrania z WRX'a nie mam, bo b. krótko miałem założony ten wydech, natomiast w FXT tak to (nie)brzmiało

 

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kukson napisał:

Na YT macie sporo filmików 2.0 DIT z Nameless. Brzmi wiadomo dużo lepiej od seryjnego ale czy w trasie nie będzie denerwować ?

 

btw, jak tam brzmi Stinger GT? wydech masz serjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

 

btw, jak tam brzmi Stinger GT? wydech masz serjny?

Wydech seryjny choć jak rano się odpala to sąsiedzi wiedzą kto :D w środku niestety jak to w większości aut podbijany sztucznie ale nie jest bardzo mocno dokuczliwe. Mimo wszystko może kiedyś wpadnie coś aby podbiło dźwięk V6, a nawet w salonie można podobno dokupić wydech od MG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...