Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2015


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mine to Nie dziwi aczkolwiek trzeba oddac Msportowi ze jak na zespol bez wsparcia fabryka to fiesta R5 jest bardzo udana i konkurencyjna biograf pod uwage ze to juz jeg 3 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa faktycznie, mea culpa! Ale i tak straszna moda na te Fiesty panuje w Polsce - w Czechach za to na Fabie :D

To nie moda, to budzet i dostepnosc. Fabii jeszcze nie ma tyle na rynku, zeby kazdy kto chce Fabie mogl ja miec. Jezeli ktos by bardzo chcial na juz to mozna znalezc, ale cena o 1/3 wieksza w stosunku do Fiesty. Z fabryki wyjezdza jak kazde R5 za 180k€ ale ze popyt wiekszy od podazy.. Gdzies widzialem jak sie ksztaltuja ceny R5 gdyby ktos chcial nowe na juz:

Fiesta 200k €

Fabia 300k €

Peugeot 220k €

Cena Fabii dosc mocno odbiega od reszty, czy roznica jest naprawde az tak znaczna noe wiem, nie jestem na kupnie ;-)

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Pucu,byloby pieknie!  :yahoo: 

 

@@Jumpman, w duzej ilosci R5 nic zlego nie ma :) Choc ja cos czuje, ze oprocz punktow wymienionych wyzej, role odgrywa tok rozumowania naszych zawodnikow, mniej wiecej taki: "o kurcze, on wygrywa! Ale to na pewno kwestia auta - ja tez musze sobie takie sprawic, to wreszcie ja bede najszybszy". Byl nawet pewien okres, ze na OSach zaroilo sie od STI-ow, po tym jak Kajto wygrywal :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tak do konca zostal odroczony. Fakt, ze informacji niewiele, ale jakies tam czasem sie pojawiaja:

"Według Autosport.pt powołującego się na informacje z Opel Motorsport, Emil Bergkvist przedstawi prototyp Opla Corsy R5 w 56. Rallye International du Valais, końcowej rundzie ERC. Mistrz ERC Junior jechałby zerówką. Homologacja samochodu powinna nastąpić z początkiem 2016 roku.

 

Podobnie jak w przypadku Adama R2, Corsę R5 przygotowuje firma Holzer Motorsport, mająca siedzibę w Bobingen."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@wiechu100, "Do tego momentu nie było żadnych oficjalnych informacji z zespołu. Po ukazaniu się portugalskiego artykułu zapytaliśmy zespół o jego potwierdzenie. – Niestety cały artykuł jest błędny. Nie ma Corsy R5 i co za tym idzie Corsa R5 nie będzie złoszona do Rajdu du Valais. Nasze oficjalne stanowisko jest takie, że projekt R5 został odroczony i sytuacja ta nie zmieniła się – poinformował nas zespół Opel Motorsport."

:(

 

http://rajdy24.pl/corsa-r5-w-du-valais-niestety-nie-mowi-opel-motorsport/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylowe chlopaki juz po pierwszym dniu zapoznania :) Ich wypowiedzi:

Dominykas: Cyrus Rally recce day 1 is done! The stages are quite fast, with many tarmac sections. Some tarmac places remind me of Lithuanian rally stages, when you have tarmac road with gravel cuts on the sides. 

City stage is very interesting, mixed tarmac with gravel, some jumps and all kinds of corners. As I heared it even has a political mission: rally unites turkish and cyprian sides of Nicosia. The city is divided by boarder, but half of super special stage is in the Turkish side. Peace!

 

Kamil: Pierwszy dzień zapoznania z Rajdem Cypru. W skrócie - będzie co robić!

 

12009826_10153003500051751_4388191526744

 

12033017_10153003498951751_6710086705980

 

12009623_932621066775964_445803994879011

 

12006371_932620993442638_333540988207549

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...