Skocz do zawartości

ISR – Inteligentny System Ratunkowy w samochodach Subaru


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.09.2017 o 23:19, Karenz napisał:

Czy istnieje możliwość podpięcia sygnału alarmowego do ISR celem informowania właściciel o uruchomieniu alarmy czyli potencjalnej kradzieży/obtarcia auta ?

 

Dnia 8.09.2017 o 05:18, pypsior napisał:

Czemu w stanach da się ładnie zamontować system ratunkowy w panel pod sufitem a w Polszy trzeba montować to w badziewnej obudowie z ryneczku na taśmę dwustronna????!!!

 

Wątki połączyłem, gdyż są to pytania do @Keratronik ISR.

@Flipper, specjalnie założył ten wątek do tego typu spraw. 

@Dyrekcja wie o istnieniu wątku i jeśli ma coś do dodania ze swojej strony to się udziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiecie alarmu do isr mija sie z celem. Zlodzieje zanim wejda do auta zagluszaja sygnal gsm wiec nikt sie nie dowie o alarmie w keriatroniku. Na brak sygnalu keriatronik nie reaguje albo reaguje wybiórczo.(Jak jestes w serwisie to wiedza ze klient sie ucieszy jak do niego zadzwonią)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9/8/2017 o 08:31, Karas napisał:

sam sobie odpowiedziałeś :) Bo to jest Polska :)

 

...który w dodatku się odkleja i dynda na kabelku :D

W Polsce też się da :D Znaczy da się tak zaprojektować urządzenie i zamontować, że nie dynda. Może nie jest jeszcze tak zintegrowane z plastikami i przyciskami jak przy skali 600 tys sztuk rocznie (wspomniane USA), ale jak na nasze warunki lokalne jest duży postęp :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sambor napisał:

W moim prawie 7-mio letnim Foresterze nic nie dynda i wszystko się trzyma.

Ja nie wiem dlaczego wy sobie je odrywacie i potem marudzicie ;)

 

Masz jakieś chody, że dostałeś lepszą taśmę? :P

U mnie dynda od dawna, ale kompletnie przestałem na to zwracać uwagę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że montaż u dealera został sknocony, ale nie słyszeliście o dobrych taśmach dwustronnych, że jeździcie z "dyndającymi" panelami/mikrofonami..? :blink:
A mnie przyjdzie już bez promocji na kolejny rok związać się z nimi...W sumie taniej to niż alarm i chyba bezpieczniej.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

do konca 10/2017 moge wypowiedziec umowe na dyndajacy panel (obecnie przybity gwozdzikiem)

z jednej strony 400 zl do przezycia, ale tyle razy to cudo nie zadzialalo lub zadzialalo bez potrzeby ze mocno sie waham

a jak wy? kontynuujecie umowe czy zrywacie?

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam właśnie w tej chwili dylemat. Choć więcej czasu na jego rozwiązanie niż Ty bo umowa mi wygasa w lutym.

Mi nic nie dynda i system raczej działa jak powinien, ale....

 

Kiedyś poruszałem się sporo w nocy i widziałem duże zalety systemu.

Także kiedy miałem kolizję doceniłem wezwanie pomocy za pomocą jednego guzika (choć pamiętam, że długie nawiązywanie połączenia było stresujące).

Ale teraz to już nie wiem... Zniechęca mnie troszkę opisywany na forum brak reakcji na utratę zasięgu. Mam AC ale chciałbym wiedzieć, że ktoś właśnie kradnie mi pojazd. W nocy także już nie jeżdżę. A telefonem szybciej zadzwonię na 112 niż wciskając alarmowy guzik.

 

No i co robić :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam właśnie w tej chwili dylemat. Choć więcej czasu na jego rozwiązanie niż Ty bo umowa mi wygasa w lutym.
Mi nic nie dynda i system raczej działa jak powinien, ale....
 
Kiedyś poruszałem się sporo w nocy i widziałem duże zalety systemu.
Także kiedy miałem kolizję doceniłem wezwanie pomocy za pomocą jednego guzika (choć pamiętam, że długie nawiązywanie połączenia było stresujące).
Ale teraz to już nie wiem... Zniechęca mnie troszkę opisywany na forum brak reakcji na utratę zasięgu. Mam AC ale chciałbym wiedzieć, że ktoś właśnie kradnie mi pojazd. W nocy także już nie jeżdżę. A telefonem szybciej zadzwonię na 112 niż wciskając alarmowy guzik.
 
No i co robić
 
Ja idę w to.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...