Skocz do zawartości

ISR – Inteligentny System Ratunkowy w samochodach Subaru


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Michał Górski napisał:

Witam,

kupiłem OBK wyposażone w to urządzenie i podobno opłacone do końca roku. Co z tym mam dalej zrobić?

Musisz podjąć decyzję, czy chcesz korzystać z takiej usługi, czy nie i skontaktować się z Keratronik. Trzeba ich powiadomić o zmianie właściciela i ewentualnie zawrzeć nową umowę. Teraz, jeśli urządzenie jest aktywne i opłacono abonament, to usługi "ratunkowe" działają, ale nie mając umowy i ustalonego hasła nie możesz niczym zarządzać, zgłosić kradzieży, etc.

Wszystko Ci powiedzą na infolinii.

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje 2 tygodnie. Samochód zaparkowany pod chmurką koło lotniska, pełny zasięg. Pierwsza próba odpalenia i lekko zakręcił. Za drugim razem już nie miał siły.

To już 2 raz kiedy padł aku dzięki ISR.

 

Chyba po końcu tego abonamentu zdemontuje to bo nie mam zdrowia do szukania kabli, proszenia się o trochę prądu, płacenia za rozruch...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ElemenT napisał:

Wakacje 2 tygodnie. Samochód zaparkowany pod chmurką koło lotniska, pełny zasięg. Pierwsza próba odpalenia i lekko zakręcił. Za drugim razem już nie miał siły.

To już 2 raz kiedy padł aku dzięki ISR.

 

Chyba po końcu tego abonamentu zdemontuje to bo nie mam zdrowia do szukania kabli, proszenia się o trochę prądu, płacenia za rozruch...

 

 

My bylismy na urlopie 2tyg w styczniu, auto w hali garażowej, temperatura w hali grubo poniżej zera - po dwóch tygodniach auto odpaliło za pierwszym razem. Jesienią auto na dwa tycgodnie zostało na parkingu przy lotnisku - uruchomienie silnika też bez problemu. Jak widać padanie aku nie jest regułą.

Prawdopodobnie słabsza bateria padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

Tragiczne zdarzenie :( .Kto wie, gdyby samochód miał ISR, może kobietę udało by się uratować ( gwoli przypomnienia : wprowadzanie e-call , czyli takiej uproszczonej wersji ISR ma  - w/g statystyk - zmniejszyć docelowo ilość ofiar śmiertelnych wypadków drogowych o 10% ).

https://lubuskie.onet.pl/tragiczny-wypadek-w-woj-lubuskim-nie-zyje-malzenstwo/936g081

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje 2 tygodnie. Samochód zaparkowany pod chmurką koło lotniska, pełny zasięg. Pierwsza próba odpalenia i lekko zakręcił. Za drugim razem już nie miał siły.
To już 2 raz kiedy padł aku dzięki ISR.
 
Chyba po końcu tego abonamentu zdemontuje to bo nie mam zdrowia do szukania kabli, proszenia się o trochę prądu, płacenia za rozruch...
 
 

Ja bym bardziej szukał problemu w słabym aku a nie ISR. Mój XT stał ponad 2 tygodnie na parkingu przy lotnisku i odpalił za 1szym razem. Już kilka razy tak go zostawiałem i nigdy nie było problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tragiczne zdarzenie .Kto wie, gdyby samochód miał ISR, może kobietę udało by się uratować ( gwoli przypomnienia : wprowadzanie e-call , czyli takiej uproszczonej wersji ISR ma  - w/g statystyk - zmniejszyć docelowo ilość ofiar śmiertelnych wypadków drogowych o 10% ).
https://lubuskie.onet.pl/tragiczny-wypadek-w-woj-lubuskim-nie-zyje-malzenstwo/936g081
 
 

Dlatego ciesze się że mam ISR u Siebie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio, po miesiącu trzymania w garażu podziemnym, odpaliłem mojego XV. Zapalił na dyg, a także za drugim razem, kiedy zadziałał autostop. Profilaktycznie go wyłączyłem i przejechałem ze 30 km, tak aby podładować aku. Do pracy mam służbowy transport, i Subka używam tylko co któryś weekend, jak chcę gdzieś pojechać. Właśnie w sobotę będę jechać i bałem się, że ISR z alarmem mogły mi coś rozładować, ale na szczęśćie wszystko OK.

Edytowane przez krakbar
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.10.2018 o 22:43, krakbar napisał:

Ostatnio, po miesiącu trzymania w garażu podziemnym, odpaliłem mojego XV. Zapalił na dyg, a także za drugim razem, kiedy zadziałał autostop. Profilaktycznie go wyłączyłem i przejechałem ze 30 km, tak aby podładować aku. Do pracy mam służbowy transport, i Subka używam tylko co któryś weekend, jak chcę gdzieś pojechać. Właśnie w sobotę będę jechać i bałem się, że ISR z alarmem mogły mi coś rozładować, ale na szczęśćie wszystko OK.

A mi właśnie po 7 dobach w garażu podziemnym padł aku całkiem, nawet centralny zamek nie działał. Czy słusznie, to nie wiem - ale winy upatruję właśnie w ISR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie IRS zupełnie "nie istnieje" nawet przy zmianie opon nie dzwonili z Keratronika.
Ale może to dlatego, że nie wyjąłem kluczyka ze stacyjki...

Jednym słowem, zero problemów, czuję się jakby nie działał zupełnie :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podnosisz auto do zmiany opon jak nie ma przechyłu nie zadzwonią ;) do mnie zawsze dzwonią nawet jak akumulator ktoś odłączył , ktoś czyli w serwisie ;) nawet raz dzwoniłem i poprosiłem aby powiedzieli gdzie jest moje auto ;) i się zgadzało ;)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, KorbaR napisał:

Dla mnie IRS zupełnie "nie istnieje" nawet przy zmianie opon nie dzwonili z Keratronika.
Ale może to dlatego, że nie wyjąłem kluczyka ze stacyjki...

Jednym słowem, zero problemów, czuję się jakby nie działał zupełnie :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

ostatnio sciagalem kolo pod domem i dzwonili, jak samochod jest rowno podnoszony do gory to nie beda dzwonic

dzwonili raz do mnie jak przeprawialem sie promem przez rzeke potwierdzic ze wszystko OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...