Jump to content

Lusterko zewn. kierowcy


lo8o

Recommended Posts

Witam, mam problem z nieskładającym się elektrycznie lusterkiem lewym. Jaki może być koszt naprawy i czy ktoś zna dobry warsztat który by się tej naprawy podjął? (jestem z okolic Oświęcimia)

Link to comment
Share on other sites

Dotyczy auta z opisu ? Jeśli tak to niewiele poradzisz. W tym lusterku jest silnik w sumie nierozbieralny, podobnie zębatki. Jeżeli słyszysz, że silnik dostaje napięcie i pracuje jak najszybciej odłącz go od zasilania ( trzeba rozebrać drzwi i odłączyć złączkę ). 

Link to comment
Share on other sites

Może zabrzmi to głupio, ale: 

- znajdź kostkę do której wpięte jest sterowanie lusterkami (jak pisał @Adam12). Odepnij i podepnij znowu.

 

Jak nie zadziała - nic nie tracisz :) - ale może zadziałać :) W poprzednim aucie miałem tak z elektrycznymi szybami, a i wujek w Forku miał podobną historię (także z szybą). 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za podpowiedzi. Kostki nie odpiąłem, ale za to rozebrałem lusterko, okazało się, że obudowa a dokładniej plastikowe zaczepy obudowy silniczka pękły i silniczek sie rozwarstwił. Po ściśnięciu siłą palców dłoni silniczek sie zespolił i lusterko zaczęło normalnie się składać, ale tylko na chwilę bo silniczek się rozwarstwia i powraca do poprzedniego stanu. Jak narazie nie mogę składać lusterek, muszę coś pomyśleć aby w jakiś sposób zespolić ten silniczek. 

Link to comment
Share on other sites

Panie DRUCIK albo TRYTKA...

dokładnie tyrtytka lekarstwem na wszelakie uszkodzenia , od montażu kołpaków po naprawę wycieraczek także nie ma co się zastanawiać tylko naprawiać :P 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...