Jump to content

Zimowy zlot właścicieli samochodów 4x4

Recommended Posts

Czołem forumowicze,
Kilka miesięcy temu zaplanowaliśmy na Torze Kielce w przedostatnią sobotę roku tuż przed świętami Zimowy zlot dla właścicieli samochodów z napędem 4x4. Organizacyjnie jesteśmy gotowi ale wszystko wskazuje na to, że zabraknie jedynie śniegu. Na całe szczęście zlot odbędzie się na Torze Kiece a Ci co byli wiedzą, że nawet bez śniegu będzie ślisko.

Przygotowaliśmy ciekawą trasę, gwarantujemy dobrą zabawę, rywalizację, doborowe towarzystwo i dużo jazdy. Podczas przejazdów każdy uczestnik będzie jeździł swoim tempem z uwzględnieniem swoich umiejętności. Będzie sporo przejazdów treningowych i duża częstotliwość startów. Jedyny warunek konieczny jaki trzeba spełnić to posiadanie samochodu z napędem na cztery koła.
Zapisy:
biuro@sjs.pl
Koszt: 350 złotych.

Do zobaczenia na torze!

post-14459-0-34559800-1418136390_thumb.jpg

• Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W jakich godzinach odbywałby się Zlot? Wypad na Kielce chodzi mi po głowie od dłuższego czasu, ale to trochę daleko z Trójmiasta i trzebaby jakiś obóz rozbić w pobliżu :)
A, no i czy Forkiem SG warto przyjechać czy to raczej tylko Impreza dla Imprez? :)

W jakich godzinach odbywałby się Zlot? Wypad na Kielce chodzi mi po głowie od dłuższego czasu, ale to trochę daleko z Trójmiasta i trzebaby jakiś obóz rozbić w pobliżu :)

A, no i czy Forkiem SG warto przyjechać czy to raczej tylko Impreza dla Imprez? :)

Podepnę się pod pytanie czy forkiem SG będzie sens wpadać ? :)

spokojnie, ja też (poza SJSem 1st) po torze nie jeździłem.... może nam dadzą zielone listki  ;)

swoją drogą myślałem, że to będzie kameralna zabawa na 5 aut, a tu widzę liczne grono się szykuje i prawie sami wyjadacze....

yyy zielone listki oczywiście na szybę :biglol:

Zlot jest dla każdego kto posiada samochód 4x4, Nie jest wymagany nawet certyfikat ukończenia szkolenia I stopnia. Ideą spotkania jest dobra zabawa i spróbowanie swoich sił na przygotowanej próbie oraz duża ilość jazdy. Zapraszamy właścicieli nie tylko Imprez. Będą również Forestery, Legacy ale i np. Audi quattro :-)

Harmonogram zlotu:

• Godz. 09:00 – 09:50 Rejestracja uczestników w kawiarni toru na I piętrze, (prawo jazdy)
  • Godz. 10:00 – 10:30 Oficjalne powitanie uczestników, omówienie zasad bezpieczeństwa na torze,
  • Godz. 10:30 – 13:00 Treningi wolne,
  • Godz. 13:00 – 13:15 Pamiątkowe zdjęcie,
  • Godz. 13:15 – 14:00 Przerwa,
  • Godz. 14:00 – 16:00 Próba sportowa z użyciem fotokomórki,
  • Godz. 16:00 – 16:30 Wręczenie pucharów, podsumowanie zlotu,
  • Godz. 16:30 - przewidywane zakończenie spotkania.

Zapraszamy właścicieli nie tylko Imprez. Będą również Forestery, Legacy ale i np. Audi quattro :-)

I jeszcze z dziwolągów będzie SVX (najprawdopodobniej) ;)  

To po weekendzie się zobaczy jak będą miejsca to wpadnę moja pierwsza jazda na torze i pierwsza forkiem ajaja trochę stracha mam :P na samą myśl jak to pójdzie :)

Wpadnij w piątek, to chłopaki zadbają, żebyś się w sobotę nie bał niczego. ;)

To po weekendzie się zobaczy jak będą miejsca to wpadnę moja pierwsza jazda na torze i pierwsza forkiem ajaja trochę stracha mam :P na samą myśl jak to pójdzie :)

Wpadnij w piątek, to chłopaki zadbają, żebyś się w sobotę nie bał niczego. ;)
Haha tego się właśnie bałem :P no dziś będę wiedzieć na 100 % czy się uda mi wyrwać :) Ale jestem dobrej myśli :)

A czy ktoś z doświadczonych tutaj kolegów co jeżdżą po torze mogą mi powiedzieć czy warto wziąć drugi komplet kół czy spokojnie na tych co przyjadę? :)

Edited by Krzychu91