Skocz do zawartości

Zimowy zlot właścicieli samochodów 4x4


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem forumowicze,
Kilka miesięcy temu zaplanowaliśmy na Torze Kielce w przedostatnią sobotę roku tuż przed świętami Zimowy zlot dla właścicieli samochodów z napędem 4x4. Organizacyjnie jesteśmy gotowi ale wszystko wskazuje na to, że zabraknie jedynie śniegu. Na całe szczęście zlot odbędzie się na Torze Kiece a Ci co byli wiedzą, że nawet bez śniegu będzie ślisko.

Przygotowaliśmy ciekawą trasę, gwarantujemy dobrą zabawę, rywalizację, doborowe towarzystwo i dużo jazdy. Podczas przejazdów każdy uczestnik będzie jeździł swoim tempem z uwzględnieniem swoich umiejętności. Będzie sporo przejazdów treningowych i duża częstotliwość startów. Jedyny warunek konieczny jaki trzeba spełnić to posiadanie samochodu z napędem na cztery koła.
Zapisy:
biuro@sjs.pl
Koszt: 350 złotych.

Do zobaczenia na torze!

post-14459-0-34559800-1418136390_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W jakich godzinach odbywałby się Zlot? Wypad na Kielce chodzi mi po głowie od dłuższego czasu, ale to trochę daleko z Trójmiasta i trzebaby jakiś obóz rozbić w pobliżu :)
A, no i czy Forkiem SG warto przyjechać czy to raczej tylko Impreza dla Imprez? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach odbywałby się Zlot? Wypad na Kielce chodzi mi po głowie od dłuższego czasu, ale to trochę daleko z Trójmiasta i trzebaby jakiś obóz rozbić w pobliżu :)

A, no i czy Forkiem SG warto przyjechać czy to raczej tylko Impreza dla Imprez? :)

Podepnę się pod pytanie czy forkiem SG będzie sens wpadać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, ja też (poza SJSem 1st) po torze nie jeździłem.... może nam dadzą zielone listki  ;)

swoją drogą myślałem, że to będzie kameralna zabawa na 5 aut, a tu widzę liczne grono się szykuje i prawie sami wyjadacze....


yyy zielone listki oczywiście na szybę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot jest dla każdego kto posiada samochód 4x4, Nie jest wymagany nawet certyfikat ukończenia szkolenia I stopnia. Ideą spotkania jest dobra zabawa i spróbowanie swoich sił na przygotowanej próbie oraz duża ilość jazdy. Zapraszamy właścicieli nie tylko Imprez. Będą również Forestery, Legacy ale i np. Audi quattro :-)

 

Harmonogram zlotu:

  • Godz. 09:00 – 09:50 Rejestracja uczestników w kawiarni toru na I piętrze, (prawo jazdy)
  • Godz. 10:00 – 10:30 Oficjalne powitanie uczestników, omówienie zasad bezpieczeństwa na torze,
  • Godz. 10:30 – 13:00 Treningi wolne,
  • Godz. 13:00 – 13:15 Pamiątkowe zdjęcie,
  • Godz. 13:15 – 14:00 Przerwa,
  • Godz. 14:00 – 16:00 Próba sportowa z użyciem fotokomórki,
  • Godz. 16:00 – 16:30 Wręczenie pucharów, podsumowanie zlotu,
  • Godz. 16:30 - przewidywane zakończenie spotkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po weekendzie się zobaczy jak będą miejsca to wpadnę moja pierwsza jazda na torze i pierwsza forkiem ajaja trochę stracha mam :P na samą myśl jak to pójdzie :)

 

Wpadnij w piątek, to chłopaki zadbają, żebyś się w sobotę nie bał niczego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To po weekendzie się zobaczy jak będą miejsca to wpadnę moja pierwsza jazda na torze i pierwsza forkiem ajaja trochę stracha mam :P na samą myśl jak to pójdzie :)

Wpadnij w piątek, to chłopaki zadbają, żebyś się w sobotę nie bał niczego. ;)
Haha tego się właśnie bałem :P no dziś będę wiedzieć na 100 % czy się uda mi wyrwać :) Ale jestem dobrej myśli :)

A czy ktoś z doświadczonych tutaj kolegów co jeżdżą po torze mogą mi powiedzieć czy warto wziąć drugi komplet kół czy spokojnie na tych co przyjadę? :)

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...