Skocz do zawartości

problem z temperatura


jarek73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstepie witam Wszystkich.mam problem Subaru impreza gc 2.0 na 125 km z lpg po wymianie rozrzadu pompy wody I plynu wyrzuca mi plyn do zbiorniczka waz od chlodnicy twardy duze cisnienie .ogrzewanie dziala .auto zagrzalo mi sie juz 4 razy tz temperature poszla na max I wyrzucilo plyn az na silnik ze zbiorniczka.pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tz ja mam zbiorniczek obok akumulatora a w chlodnicy jest ale nawet jesli sie nie grzeje troche zawsze wyrzuci do zbiorniczka.wiec uzupelniam mechanic stawia na thermostat.


a wszyscy na uszczelke nawet aso przez telefon ze to napewno uszczelka mam wrazenie ze w Subaru te uszczelki to jakas plaga skoro wszyscy tak twierdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

po wymianie rozrzadu pompy wody I plynu wyrzuca mi plyn do zbiorniczka

 

przy wymianie pompy trzeba przełożyć termostat do 2 pompy- ja obstawiam że źle jest włożony w miejsce którym powinien być( i może się nie otwierać)

 

A że i tak trzeba go wyjąć i tak to zrób tak jak @@andre82 mówi - sprawdź układ bez termostatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki a to ze jest zle wlozony to mozliwe bo mechanic ktory mi robil rozrzad nie jest ze tak powiem expertem partacz teoretyk.szukam tewraz mechanika z okolic olsztyna ktory zna Subaru I nie naciaga kilentow ale w polsce chyba takich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem problem z temp, gotował mi wodę w zbiorniczku, po przeglądnięciu dosłownie wszystkiego wymieniłem komplet uszczelek i problem został zażegnany. Po kolorze cieczy nie świadczyło o tym że jest "mleko" , czy że jest pomieszane z olejem. Normalny kolor różowego borygo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak  tylko wlasnie na to obstawiam pompa thermostat lub zapchany uklad I chlodnica uszczelka daje znac powoli a te objawy mam na drugi dzien po wymianie rozrzadu z pompa I plynu


apropos uszczelek to mechanic chetnie przytula wiecej kasy a nawet jak trafi na thermostat to moze powiedziec ze uszczelka a po wymianie juz nikt nie bedzie wiedzial co naprawde bylo


a tak ogolnie czy ktos moze polecic mechanika ktory ogarnia Subaru I jest konkretny uczciwy nie musi byc tani.moze byc dalej od olsztyna byle byl skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień mechanika.Nie ma w twoich okolicach mechanika ogarniającego subaru? Czasem lepiej wydać więcej raz niż dawać uczyć się i zarabiać  jakimś patałachom na swoim aucie. Skoro przed wymianą rozrządu było cacy znaczy mechanik dał ciała czasem potrafią przy naprawie jednego zepsuć drugie coby klient szybko wrócił i kasy więcej zostawił. Na każdą naprawę fakturę bierz bo ręka w nocniku się znajdzie jak grubsza awaria po wizycie u takiego mechanika nastąpi.

Edytowane przez andre82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkrety z mojej strony wentylatory dzialaja,thermostat dziala chlodnica goraca oba weze tez.pompa zmieniona wczraj na nowa .odpowietrzalem 2 razy.I dalej to samo twardy waz na wolnych obrotach I przy spokojnej jezdzie ok ale jak pojade z 5 km dynamicznie plyn wywala.chyba upg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...