Jump to content

Dorabiana szpera - miał ktoś doczynienia?

tomkiel
 Share

Recommended Posts

ostatnio trafiłem na aukcje allegro, w której usługą jest przerobienie zwykłego tylnego dyfra na szperę. Koszt z montażem 800zł.

Posiadam skrzynie od sti 2005 bez dccd z surtrakiem i potrzebuje cos na tył.. Moze jakies inne pomysły ?

Posiadam skrzynie od sti 2005 bez dccd z surtrakiem i potrzebuje cos na tył.

Masz tylko skrzynię?Bez wału i tylnego dyfra?

w której usługą jest przerobienie zwykłego tylnego dyfra na szperę

A jaki rodzaj szpery proponują? 

Czy ktoś z kolegow krytykujacych miał bezpośrednia styczność z takim rodzajem lsd?

Widziałem na własne, prywatne oczy co z takiego gówna zostało jak się rozsypało.

Musiałbym mocno w głowę się potłuc, żeby takie coś testować.

Jak ktoś Ci zaoferuje zastąpienie klocków hamulcowych płytą paździerzową to też będziesz oczekiwał, że ktoś sprawdzi jak to działa, żeby zdać relację? ;)

a to wlasnie ciekawe... i głupie zarazem ale.... robił juz ktoś "100% SZPERE" w subaraku?  :evil2: 

Pewnie, że robił... Duża część Legasiów startujących w kajtkach miała właśnie zaspawany tylny dyfer... 

Ja bym tej szpery całkiem nie skreślał.

Jest to naprawdę prymitywna szpera cierna, ale amerykańce niezwykle często stosują ten patent w muscle carach.

Co prawda mosty tam nieco pancerniejsze ale w hamburgerowni jeździ tego naprawdę sporo.

I działa!

Sam naprawdę poważnie rozważałem temat do swojej sierry ze dwa lata temu, ale zregenerowałem fabryczne visco smarem 1000000 cfsów i spina teraz jak zła :)

Btw wydaje mi się że i imprezowy dyfer można by było nie tylko zregenerować ale i zacieśnić przez wymianę smaru.

Edited by Świstak