Skocz do zawartości

Wydech w MG motorsport


Martinez3433

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent Imreza STI model 2005-2007 hawk

Planuje robić wydech w MG od początku do końca powiedzieli koszt 3 tysiące jak myślicie dobra cena ?

początek wydechu z jakimiś tam bajerami nie znam się później 2,75 cala i dwa tłumiki .

Zastanawiam się jaka końcówka ,bo ostatnio pokazują fajne czarne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że jest to cena od turbo do końca. MG słynie raczej z fachowej roboty i ja bym tyle u nich za taki porządny wydech zapłacił.

Są w Polsce firmy, które zrobią to taniej nie wiem tylko czy lepiej, jeśli cena ma być priorytetem to trzeba iść w chińszczyznę :twisted:

Za jakiś wypasiony, markowy wydech z US zapłacisz prawie 2 razy tyle co w MG B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie byłem bardzo zadowolony z wydechu MG Motorsport w Pontiac T/A WS6 w związku z tym zamówiłem downpipe i up pipe do Hawka Sti. Down pipe jeszcze ok ale up pipe dramat. Odesłałem i zamontowałem Perrina.

Nie wiem czy mają już tyle roboty, że słabiej z jakością czy może ja tak trafiłem ale mam wrażenie, że kiedyś się lepiej przykładali do roboty. :)

Edytowane przez chevchelios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje robić wydech w MG od początku do końca powiedzieli koszt 3 tysiące jak myślicie dobra cena ?

początek wydechu z jakimiś tam bajerami nie znam się później 2,75 cala i dwa tłumiki .

 

 

MG Motorsport robi bardzo dobre wydechy. Jakościowo to najwyższa półka. Cena za wydech z dwoma tłumikami wydaje się zupełnie normalna i nie sądzę żebyś za podobne pieniądze dostał coś chociażby porównywalnego jakościowo.

 

Zastanów się, czy chcesz 2 tłumiki, z jednym będzie pewnie trochę taniej. A przy jednym nie jest wcale za głośno - chociaż to oczywiście subiektywna ocena.

Edytowane przez jarmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mówili down pipe up pipe sam nie wiem powiedziałem z tymi wszystkimi bajerami od przodu :P

 

Cena hmmmm to będzie mój piąty samochód u nich to cena też mam nadzieję rozsądną podał :)

Dwa tłumiki ponoć po to żeby  wydobyć ładny dźwięk .Chodzi mi o to że jak wywalają katy żeby subaru ,aż tak policję nie przyciągało ma być głośno ,ale jak się porządnie depnie :)

 

Antikos końcówki zrobią Ci jakie tylko będziesz chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale beznadziejna wtopa:) Oczywiście . Właśnie dzwoniłem do niego. Chodzi o motowydech , a nie o MG Motorsport. Zanim się coś napisze to trzeba to na 100% sprawdzić, a ja tego nie zrobiłem, za co przepraszam.

 

O firmie MG Motorsport nie słyszałem negatywnych opinii.

Edytowane przez marcinwrxsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś u nich porsche ? bo się wybieramy, też na dwa tłumiki, chodzi mi o same końcowe tłumiki, wszystko inne stan lux

Mój brat cos u nich robił w 911, mają jakiś pomysł żeby prosiak brzmiał lepiej. Jak zwykle z efektu prac MG jest bardzo zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...