Skocz do zawartości

Mata do bagażnika Impreza 06 kombi (kształt podłogi)


Tinuviel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Chcę kupić matę do bagażnika, poprzedni właściciel wsadził od forestera i idealnie nie pasuje. Na allegro jest spory wybór ale wszystkie mają dopisane że są do sedana, czy kształt podłogi w bagażniku w kombi i sedanie jest taki sam? Wedle mojej wiedzie być powinien, ale wolę dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

polecam kuwety firmy carbox.de , sam takową posiadam i bagażnik wygląda jak nowy. Najprawdopodobniej jest od nowości pojazdu. Zwykła mata to półśrodek.

 

Pisz do nich, nr. modelu weź z linku

 

o taka: http://www.bootliners.co.uk/gal/cbx/JV10-7536_01G.jpg

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freeider, dzięki, wygląda porządnie, ale siedzeń to ja już z tym nie złoże (znaczy złożyć to złoże ale będę mieć ścianę z tej kuwety) a to trochę słabe:) Do tego ceny widziałem w okolicy 200 ojro, to trochę słono. Napisałem do gościa z allegro żeby mi przesłał wymiary maty do sedana, zmierzę u siebie i będę wiedzieć czy wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt to jedyny minus, że robi się płyta grodziowa, ale są dwa rozwiązania tj: 

 

- przyciąć kuwetę na odp .wys. tak aby woda i zanieczyszczenia się nie wydostawały

 

- kuwetę po zwolnieniu zaczepów kanapy wyciąga się jednym ruchem ręki i można na pikniku zrobić z niej stolik:)

 

tak czy inaczej jak ktoś wozi brudne, ubłocone rzeczy, zwierzęta tudzież inne zanieczyszczenia rozwiązanie idealne

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napisałem do kilku sprzedawców którzy mają maty do sedana pytanie:

 

Witam

Czy mata będzie pasowac do Subaru Imprezy 2006 kombi? Czy mógłbym dostać wymiary maty?

 

 

W odpowiedzi dostałem:

 

nie mamy do kombi

 

 

Witam, niestety nie posiadamy.

 

 

Nie posiadamy maty do wersji kombi. Nie posiadamy maty na stanie i nie podamy wymiarów.

 

 

ta mata powinna Panu pasować. Nie jestem w stanie podać Panu wymiarów ponieważ maty są na magazynie.

 

niesety nie będzie pasować do kombi

 

 

No, czyli nadal nic nie wiem bo jeden sprzedawca mi napisał że będzie pasować a inny że nie : ] 

 

Może te wymiary gdzieś wiszą na necie a ja nie mogę znaleźć, może ktoś kiedyś zmierzył? Chyba kupie do Sedana, jak będzie zła to oddam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie będzie pasowała, bo skoro ma spełniać swoje zadanie, musi być na styk, a sedan jest na 99% szerszy.

Chłopaki którzy macie Hawka w sedanie - pomóżcie Koledze i zmierzcie wymiar osłony zapasówki w tych trzech najważniejszych wymiarach, na pewno odwdzięczy się pomukiem :)

Ostatecznie napisz do kogoś prośbę na PW.

Szkoda, że żaden cipowaty sprzedawca nie może po prostu podać wymiarów tego koryta. Nikt nic nie ma na stanie, firmę ma w reklamówce z biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie taka matę w kombiaku (jest fajna bo ma boki więc jak coś się wyleje to na macie tylko, poza tym dobra gruba guma)

http://subaru-impreza.sgpetch.co.uk/pages/accessories/detail/model=127/category=ROOT-interior/accessory=Cargo+Tray/id=3484

 

kupiłem ją na ebay za 20 funa od kolesia który maiła ją w sedanie u mnie pasuje idealnie więc według mnie bynajmniej w 2005 podłogi są takie same w bagażniku...

Poza tym w opisie pisze że pasuje od 2005-2008 i sedan i wagon

Edytowane przez sc00by
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej

 

Sprawdziłem

 

Mata do bagażnika dla Sedana 2003-2007 nijak nie pasuje do Kombi 2006. Powiedziałbym że jest wręcz olbrzymia, szersza z przodu, szerzesza z tyłu a nawet dłóższa o.O Nie ma szans jej dopasować, zdecydowanie lepiej leży już stara od forestera (co oznacza że podłoga w imprezie sedanie jest większa niż w foresterze).

 

sc00by ta mata z ebaya faktycznie może pasować, ona nie jest idealnie dopasowana do podłogi (jest symetrzyczna a podłoga w imprezie nie jest) dlatego też możliwe że jest bardziej uniwersalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mały update gdyby ktoś był ciekaw:
 

Mate do bagażnika Imprezy kombi można zamówić (uwaga uwaga kto by pomyślał) w ASO (emilfrey ?).

 

kod:

Cargo tray (Sorts Wagon) J5110SE000

 

pdf z listą akcesoriów:

 http://www.subaru.pl/docs/accessories/05MY_Impreza.pdf

 

cena:

318zł

 

Nie jest tanio ale też nie jest to cena zaporowa.

 

Tymczasowo mam u siebie matę uniwersalną, ciężko dopasować do dziwacznego kształtu podłogi w Imprezie, z siatką wygląda tak:

 

mat1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...