Skocz do zawartości

Gdy zimny to głośny


piottrus191

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam także forki głośno pracują po odpaleniu przez jakieś 2-5 minut? Ten dźwięk jest nie fajny i trochę jakby coś się miało zatrzeć. Ale już po rozgrzaniu silniczek pracuje bardzo ładnie i ciszej.

Odpal, i przez pierwsze 2 minuty jeździsz do odcinki. Przejdzie szybciej.

 

 

 

;):P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było i przy plus mocniej dodatnich temperaturach. Tylko że teraz z racji nadchodzącej zimy wolniej się rozgrzewa i dłużej to słychać. Latem podobnie było, zimny chodził na ciut wyższych obrotach i stopniowo spadały obroty a zarazem ciszej pracował silnik. Może i szukam dziury w całym ale nie jeździłem jeszcze Subaru zimą i nie wiem jak się będzie zachowywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pracuje głośniej na zimno. Czasami można to interpretować jak nadmierny luz zaworowy. Mam tak odkąd pamiętam. Chłopaki z serwisu zrobili odsłuch rano i potwierdzili, że to normalne. Ot po prostu wszystko musi się rozgrzać i przesmarować olejem. Olej gęstnieje przy niskich temperaturach więc trochę dłużej trwa ta procedura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie wprost napierdziela całą symfonią z rana, aż strach, myślałem że panewka, ale na rozgrzanym chodzi jak masełko, myślałem że luz zaworowy, ale widocznie TTTM. Bardziej mnie niepokoi wzrost ładowania do 1.2 bara, bo w daily jeździe raczej na 0.9 się kończyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...