Jump to content

Centralny zamek Legacy 97


GXmaciek
 Share

Recommended Posts

Nie ma żadnej instrukcji. W Legacy zazwyczaj masz centralny działający po otwarciu kluczykiem drzwi kierowcy gdzie nie ma siłownika. Zakładasz więc po stronie kierowcy siłownik, podpinasz jego sterowanie do zakupionej centralki, pilota doczepiasz do kluczyków i w zasadzie tyle. No i antenę jeszcze jakoś poprowadzić sensownie trzeba. Centralka steruje siłownikiem w drzwiach kierowcy a ten już sam dba o to by reszta drzwi też się otworzyła.

Link to comment
Share on other sites

Centralny zamek już mam ale z kluczyka. Czyli siłownik master tam jest. Więc po co mam dostawiać siłownik ? Dostawić muszę jedynie centralkę na pilota. Wiesz może w którym miejscu w aucie ona się znajduje ?

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie trzeba zdejmować boczków z drzwi. Zdejmij plastik na progu od strony kierowcy, czy inny plastik który zakrywa przewody wychodzące z drzwi. Weź kontrolkę z krokodylkiem na masie. Teraz trzeba znaleźć sygnał - prawdopodobnie biały przewód. Gdy dasz na niego masę drzwi powinny się zamknąć (albo otworzyć - już nie pamiętam). Jak na chwilę zrobisz na nim przerwę otrzymasz sytuację odwrotną od poprzedniej.

Do zwykłej najtańszej centralki z allegro z pilotami potrzebujesz dodatkowo przekaźnika żeby to podłączyć.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, wstawiałem taki zestaw z allegro w poprzednim samochodzie, który miał centralny z kluczyka tak jak mam w Subaru i nie musiałem siłownika zakładać. W subaru centralny chyba tak samo działa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...