Skocz do zawartości

Opinie o hamulcach Alcon Pro-R i dostępność tarcz/klocków


owad

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Witam, Czy ktoś może używa/używał i może podzielić się wrażeniami i dostępnością/wyborem w Polsce części do tych hamulców: http://prorracing.on...ake-kit-front-/ Pozdrawiam

 

Są firmy w Polsce, które dorobią CI pod wymiar tarczę jak będziesz potrzebował ale...

 

 

po co sobie utrudniać jak w tej cenie możesz kupić AP Racing i z dostępnością części nie będzie problemu bo cały świat na tym śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT ale nie moge sie powstrzymac-zestaw z STI juz za slaby? Boje sie co ze mna bedzie :huh:

 

Nie za słaby tylko już mnie szlag trafia. Drugi zestaw tarcz, nowych, przejechane mniej niż 1000km i znów zaczynają się wibracje. Chce po prostu zestaw z mocniejszą tarczą, co się nie pognie. Jeśli taka jest to z chęcią kupię do brembo. Przecież ja tylko po mieście śmigam :o.

 

Czy to możliwe że zużyte łożyska (wibracje na kierownicy przy większych prędkościach) powodują jakoś wichrowanie tarcz?

 

 

 

po co sobie utrudniać jak w tej cenie możesz kupić AP Racing i z dostępnością części nie będzie problemu bo cały świat na tym śmiga.

 

Używane można kupić za połowę tej ceny. A co ty masz u siebie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz krzywe piasty albo luz na łożysku.

No być może. Tym się będę teraz zajmował.

 

 

Masz wibracje czy tarcze bija? Jak dla mnie to roznica, bo przy wiekszych predkosciach wibruje prawie wszystko, a jak masz bicie na tarczy to kiera strasznie telepie. Poza tym forek nie ma jakiegos mistrzowskiego Cx to i nie dziwne ze wibruje. 

Mam wibracje na kierownicy jak jadę szybko i znów się zaczynają wibracje na kierownicy jak hamuję. Jak włożyłem nowe tarcze to tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...