Skocz do zawartości

Czujnik obecności pasażera Legacy My05


Dawid1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy w razie kolizji drogowej czołowej czy wystrzeli poduszka pasażera , gdy mam uszkodzony czujnik obecności pasażera i podczas jazdy pokazuje nie zapięte pasy pasażera?Czyli by była cała "konsola" do wymiany?

pozdrawiam

 

ps.czujnik mam - fotel do rozebrania czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie więc to by musialo byc pytanie moze do dyrekcji,  jakie funkcje pełni czujnik , czy tylko sygnalizacja nie zapietych pasów, a może gdy nie wykryje pasazera to nie odpala poduszkI PASAZERA w razie w.?

Edytowane przez Dawid1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyjnik obecności pasażera nie powinien mieć wpływu na to czy poduszka zadzaiała czy nie.........

 

Nie wiem jak to rozumiec, jak mata padnie lub zostanie odpieta to swieci sie kontrolka AirBag

 

Na nasze szczęście podpięcie sprawnej maty powoduje zgaśnięcie kontroli bez żadnych dodatkowych kosztów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyjnik obecności pasażera nie powinien mieć wpływu na to czy poduszka zadzaiała czy nie.........

 

Nie wiem jak to rozumiec, jak mata padnie lub zostanie odpieta to swieci sie kontrolka AirBag

 

Na nasze szczęście podpięcie sprawnej maty powoduje zgaśnięcie kontroli bez żadnych dodatkowych kosztów

 

Znaczy to ,że uszkodzona mata w siedzisku nie dezaktywuje poduszki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę, Legacy np. 05, 06MY w wersji europejskiej nie miały "maty" pasażera informującej o jego obecności na prawym fotelu. Jako dowód załączam schemat rozmieszenia elementów wchodzących w skład układu airbag.  :ok: AirBAG.doc

Oczywiście wersje USA to już inna historia :book:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...