Skocz do zawartości

Forester Diesel Wtryski


Mirciaaa

Rekomendowane odpowiedzi

@zk Sprzedałem Forka bo trzeba było odrobić pieniądze póki czas. Gdybym go zatrzymał byłbym par tysiaków w plecy, a tak wyszedłem na lekkim plusie.

Szacunek dla wypowiedzi mariusza 77b.

Święta kurde prawda.

Pan Andrzej Jednak ma inne doświadczenia. Może w swoim serwisie naprawia tylko benzyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem jak można kupić Subaru z dieslem, to tak jak kupić bombę tylko nie wiedzieć kiedy wybuchnie. Czytam watki z subarowskim niby dieslem. Miałem już w życiu kilka diesli: - fabia 19 dti- zrobione 190 tys i nie nie robione nawet w zawieszeniu, - octavia 19 dti- 150 tys i podobnie, - primera p 12 , 2.2 dci na łańcuszku, zrobione 200 tys i nic, ma go rodzina , nakulane 360 tys i nit nie robił żadnych wtrysków , silników, dwumasy, - 2 suzuki grand vitary, 1.9 DDIS, jedna 160 tys, druga 105 tys i też nic nie robione, w jednej tylko miałem awarię  , poszła pompa wody, - opel astra II , 2.0 diesel, 200 tys i też nic, - golf IV, 19 dti w rok, zrobione blisko 150 tys i nic nie robione, - zafira 19 , zrobioen 160 tys i nic.   Czyli krótko, subaru diesel do porażka Subaru. Kolega ma dwa diesle i wszystkie padły jeden przy 50 tys, drugi przy 60 tys. Bedąc kiedyś po części w ASO słyszałem jak mechanicy komentowali rozwalony silnik przy przebiegu 20 tys i śmieli się z tych co to coś kupują. 

 

bzdury pleciesz...... :)  

 

Prawdę piszę a nie bzdury, może to Pan bzdury , posługując się Pana słownictwem , pisze i mówi swoim kilentom. 

Wystarczy poczytać statystyki, statystyki assistance w wynik sam , osobie oczywiście obiektywnej, a nie subiektywnej jak dealer marki, przyjdą same do głowy i tyle. Wystarczy dokładnie poczytać forum , gdzie zdecydowana większość uzytkownikow diesla miała z nimi problemy i to przy malym przebiegu. Gdzieś miałem ciekawa opinię polskiego biegłego sądowego w sprawie diesla subaru , bo ktoś się sądził, postaram się odszukac i zamieścić na forum. Z tego co mapiętam , bylo to ze 3 lata temu, była to bardzo ciekawa lektura i opinia na temat auta. 

 

Zamiast straszyć użytkowników SBD może jako prawnik,  w geście współczucia i forumowej pomocy, doradzisz nam biednym co mamy z tym faktem począć? Wynająć dobrego prawnika i się sądzić z SIPem, że mnie nabił w butelkę?

 Ale czy po pięciu latach bezawaryjnej jazdy, zdobędę odpowiedni materiał dowodowy i przekonam Sąd do przydzielenia mi odszkodowania? Pod groźbą kary za składanie fałszywych zeznań przecież nie powiem przed Sądem, że jeździ mi się tragicznie, bo między innymi publicznie na tym forum pisałem coś zupełnie innego. Puki co, problemów zdrowotnych nie mam, więc linia ataku w kierunku utraty zdrowia, spowodowaną fatalną kulturą pracy, czy wibracjami ponad normę, to też raczej nie do przejścia. Tym bardziej, że na wolnych obrotach można ołówek na silniku postawić. Cholera duże wyzwanie dla ambitnego prawnika.

Spróbujesz?

:D

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
1 godzinę temu, Slawa napisał:

Kto wie jakiego aso używa preparatu do czyszczenia wtrysków ? 

Może tunap albo bg244 ? 

 

Cześć!

Tunap: raczej preparat bardziej do stosowania w serwisie, ciężej dostępny

BG244 - uratował mi wtryskiwacze

Amsoil Diesel Injector Clean - łatwo dostępny, skuteczny

 

Pozdrowienia!

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...