Skocz do zawartości

COBB Tuning Stage 2 V3 - klika pytań


sc00by

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam opcję kupić taki oto zestaw za połowę ceny - nowy zapakowany

http://www.cobbtuning.com/Subaru-02-05-WRX-Stage-2-Power-Package-with-V3-p/612x02.htm

no i w związku  z tym mam pytań kilk:

1. czy to wogole ma sens i czy jest warte tej kwoty - czy ktoś z was instalował już ten zestaw

2. jak jest z montażem, czy trzeba nastepnie robić remap i całe strojenie

3. nie do końca wiem cóż to za komputerek (kontroler)

4. podsumowując czy kasa włożona w zestaw + robota + ewentualny remap nie jest przerostem formy nad treścią czy nie lepiej te pieniądze zainwestować w inne modyfikacje ?

 

Dzięki i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens ciagnac wydech z USA - ale na to musisz sobie sam odpowiedziec.

Co do kontrolera - masz swiadomosc, ze to raczej jest - zdaje sie - dedykowane tylko do ecus z modeli amerykanskich i najprawdopodobniej nie bedzie z Twoim dzialac?

 

Podstawowa kwestia - to co chcesz osiagnac i jakim kosztem.

Szukanie rozwiazan w USA, gdy masz w sumie w UK duzo tunerow z wiedza wydaje mi sie z lekka be sensu - zwlaszcza jesli idzie o strojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw jest już w UK i dlatego pytam czy jest sens, dokładnie jak mówisz w UK jest sporo tunerów a potencjalny sprzedawca mówił że ponoć jest zgodny ze specyfikacją UK, ale powiem że cena niska, jest podejrzenie że kupił nie wiedząc że faktycznie to tylko do US spec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AccessPort działa tylko na Subaryny z USA. Mam starszą wersję tego "komputerka" bez zestawu. Wgrywałem mapę na seryjną maszynę tzw. Stage 1, wydaje się że jeździ lepiej - chyba, że to efekt placebo :) Mapę wgrałem ponad rok temu i wszystko działa, żadnych problemów z silnikiem. Zamierzam sobie w przyszłym roku kupic u Carfita zestaw na Stage 2. W USA to jest bardzo popularne. Komputerek nie służy tylko do wgrywania map, ale też odczytywania / kasowania błędów, mierzenia czasów na 1/4 mili i przyśpieszenia do setki :) I wiele innych ciekawych funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sprawa(mam to u siebie),ale niestety działa tylko z komputerem z wersji US. Jeśli za połowe ceny, warto wziąć dla samego wydechu posiadającego sportowy kat i bardzo fajne brzmienie. Cobb to naprawdę b.dobra i renomowana firma ,która chały nie odstawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...