Skocz do zawartości

Lampa przednia przy MY06 - części


raph

Rekomendowane odpowiedzi

....nie,sa szczelne,scisle sie wpasowuja i dokrecaja do obudowy reflektora,maja blokade,na sciance od gory maja napis TOP,co by np. glupi amerykanin umial zakrecic....Dokrecenie to moze 1/4 obrotu pelnego...JA sie ciesze,ze moge sam wymienic zarowki,ze mam szczelna obudowe,a nie jak w civicu ,czy rolce starszej kawalek gumy nadziewanej na bolce... 

Raph-jak bardzo potrzebujesz,jutro do poludnia pojde po obudowe,wykrece i sama uszczelke puszcze,chcesz?Jak cos,podaj jakis adres mailowy,wlasny,nie bede zasmiecac galerii forumowej....Ale jutro,dzisiaj juz mi nie chce sie....Daj znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Dzięki. :)


A wezmę wyjmę dziś ten dekiel i audiobooki coś dobrać u siebie w pracy, zobaczymy co wyjdzie.

No jeśli coś Ci się uda znaleźć to będziesz moim bohaterem :)


Obejrzałem jeszcze fotki od lookita, no i to co znalazłem to chyba jednak nie to. Moja ma przekrój prostokąta i jest o 1mm cieńszcza w przekroju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę ostatnio do samochodu zdjąć ten dekiel a tam go nie ma... gdzieś przy wymianie żarówek musiałem zgubić.

 

Znalazłem jedną uszczelkę tylko grubsza na średnicy przekroju. Jutro dam koledze to mi coś dobierze. O wynikach dam znać.

Edytowane przez Szymon Chowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon,

 

Dzisiaj zainstalowałem uszczelki - teraz konkretnie się zassało i powinno być szczelnie.

 

Jeszcze raz - wielkie dzięki za pomoc.

 

Co do drugiego problemu - to odpuszczę, bo lampa działa jak trzeba, więc nie będę kombinował (póki co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...