Skocz do zawartości

Dakar 2015


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

10924780_742233909159298_660995838408772


"To prawdopodobnie pierwsze zdjęcie "auta" Adama Małysza. Oto co napisał nasz mistrz na swoim profilu: "Katastrofalna eksplozja na końcówce drugiego etapu. Próbowaliśmy ratować sytuację, ale nasz samochód momentalnie się zajął i spalił.. Niestety jesteśmy zmuszeni wycofać się z rajdu, bo dalej nie da się już jechać. Marzenia musimy odłożyć na kolejny rok. Jesteśmy bardzo smutni i rozczarowani, zwłaszcza że do mety odcinka mieliśmy niecałe 30 kilometrów. Dziękujemy, że byliście z nami...""


Terranova na 10km przed metą zaliczył 4 rolki, zmieniał 2 kapcie i kończył z uszkodzoną pompą paliwową.

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne zgliszcza... ciekawe czy był ubezpieczony od nagłych i niespodziewanych pożarów...

 

cytując sporttvn24: "Samochód Małysza, specjalnie zbudowany na tegoroczny Dakar, był jedną z najnowszych konstrukcji na trasie, wyposażoną w system przeciwpożarowy." - który jak widać nie dał rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOŁEEEK!!! po etapie:

''To był jeden z najdłuższych i najcięższych etapów jakie przejechałem na Dakarze. Ostatnie 40 km to była masakra. Pasmo krótkich, stromych wydm i sporo fesz-feszu. Tak mnie zmuliło, że kilka razy musiałem się zatrzymać, uchylać drzwi- wiecie po co... Myślałem, że ten odcinek w potwornym upale nigdy się nie słońcu. Miałem okropny ból głowy i modliłem się tylko żeby jakoś dociągnąć do mety. Udało się i to dziś najważniejsze! Do tego mamy dość dobry wynik i mam nadzieje, że go jeszcze poprawimy. ''

 

czyli walczy o podium  B) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jakby Hołek jechał a nie zatrzymywał się - wiecie po co... to może byłby na pudle :P HOŁEK bierz locomotiv i jazda !!!!!!! a na ból głowy Gozdzikowa przypomina na ból głowy etopi.... z tego co wiem Sonik zabrał na Dakar księdza więc jemu zostaw modlitwy a ty skup się na jezdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport jak co roku potrafi zdenerwować. W tamtym roku był snooker, a teraz jak przegapiłem relacje, to na eurosport2 po prostu ominęli Dakar i przeszli do turnieju czterech skoczni :[ Gdzieś można jeszcze obejrzeć relację z dziś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...