Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemqniu, Duval ściga się z jedną z "twarzy" marki ujeżdżającej produkt marki(czyli coś o czym jest forum?) czy Kubica? Mam rozumieć, że jak nie będę mógł wejść na to forum w przyszłości to mam szukać go pod bmw.pl?

 

Straszny to bełkot i obawiam się, że nie do końca rozumiem, o czym mówisz :twisted:.

 

Ale pokuszę się o interpretację i odpowiem: mówiąc szczerze, sukcesy Duvala, są dla mnie tak samo obojętne, jak Loeba i Gronholma, nawet jeśli wszyscy trzej ścigają się z Solbergiem/Atkinsonem/Ponsem. OK, zarejestruję je, ale nie widzę powodu, by się nimi ekscytować na forum, a już tym bardziej by załamywać ręce, że inni forumowicze na forum.subaru.pl tej ekscytacji nie podzielają :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak by się nagle na forum pojawił ktoś fajniejszy, bardziej kawiorowy i bardziej kudłaty niż Przemeq

 

To przecież niemożliwe! :mrgreen:

 

No właśnie, a mimo tego wczoraj w rajdzie ktoś taki był, jeśli łapiesz analogię to zrozumiesz moje wcześniejsze zdziwienie do którego się tak przyczepiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem pełen podziwu dla Duvala. nie jechał nic od dawna a tu proszę jak przycisnął. ciekawe czy jeszcze go w tym roku zobaczymy na OSach (Suzuki?). w sumie chłop zawsze był szybki tylko trochę dzwonnik :)

szkoda, że subaru znowu cieniutko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter podgonił trochę na koniec i jest 6.

 

...i jeszcze mówił, że jest zadowolony z wozu 8).

 

Problem w tym, że wóz tak w specyfikacji '06, jak i '07, jest nieudany, a niebawem przesiadka na '08, tak że pozytywne wrażenia z Rajdu Niemiec są już w zasadzie mało istotne... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieniutko?

tak cieniutko. pamiętam kiedy subaru z "Rudym Rychem", Colinem czy Petterem było w czołówce. to co jest teraz to jest porażka. trudno cieszyć się z 6 miejsca w sytuacji gdy taki "małojeżdżący" Duval wsiada do "prywatnej" Xsary i jest drugi a fabryczny Piotruś traci do niego prawie 3 minuty.

Subaru w tym sezonie wygląda jak Mitsubishi kilka lat temu gdy Agrupowy Lancer przestał być konkurencyjny przy coraz szybszych WuRCach. pytanie tylko czy i kiedy się z tego dołka podniesie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam kiedy subaru z "Rudym Rychem", Colinem

No ale to był WRC w najładniejszej budzie, najszybszy itd. :mrgreen:

 

Małysz też jak nie był pierwszy to psy na nim wieszali.

Cały czas są w czołówce i to się liczy a nie tylko jeden sezon.

Są dni lepsze, są dni i gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, dzięki :mrgreen:

 

Cały czas są w czołówce i to się liczy a nie tylko jeden sezon.

problem w tym, że nie jest to tylko jeden sezon odkąd są w ogonie :???:

 

no i w jakiej oni są czołówce :?:

jak dla mnie to w czołówce są fordy i loeb, reszta to inna liga, w tym momencie rzecz jasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, pomimo calej sympati do SWRT to mozna normalnie popasc w ciezka frustracje bedac zagorzalym kibicem niebieskich na OES-ach... Jesli niemal w kazdym rajdzie fabryczna ekipa Subaru walczy nie tyle zeby wyprzedzic Fordy czy Citroeny ale zeby nie byc wyprzedzonym przez kierowcow z niefabrycznych teamow to ja mowie ze jest zle... I ten stan utrzymuje sie od dosc dawna... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogonie najlepszych.

Lepiej się wycofać tak jak Mitsubishi ?

Czy zdobywać doświadczenia i doskonalić WuRCa?

 

oczywiście, że nie ma sensu się wycofywać.

jasne, że doświadczenia rajdowe się liczą i procentują [chociażby '08 z esp :lol: ], jednak w tym, jak i w każdym innym sporcie, liczy sie promocja, reklama i marketing, trudno się promować nawet będąc w ogonie tych najlepszych.

 

mało tego, mam wrażenie, że jak się nie wezmą za siebie i za kierowców, to suzuki, zje ich na przystawkę :roll: :twisted:

 

wtedy również będzie można powiedzieć, że nadal są w ogonie najlepszych :lol:

 

Simon1, również mam takie zdanie na ten temat, piotrek płacze, że mu auto nie jedzie, nie skręca, a potem SPRT bierze przykład z góry i robi tak samo :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek narzeka na auto, a Atkinson nie i dopóki w nic nie przydzwoni jest szybszy od niego. Często tak jest w tym sezonie. Zdziwiło mnie, że SWRT tak bardzo cieszyło się z przedłużenia kontraktu z Piotrkiem, no ale może w tym zespole gorszy kierowca dostaje lepsze auto, żeby miał szansę też powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale może w tym zespole gorszy kierowca dostaje lepsze auto, żeby miał szansę też powalczyć.
:shock: co? to jest jednak bardzo wątpliwe, to nie są zabawki, tam się przelewają ogromne pieniądze,wątpię żeby ktoś robił tam coś gorszego jeśli da się to zrobić lepiej, bo przeciez na pewno robią oba auta na maxa dobrze jak się tylko da. jeśli już, to rozchodzi się o ustawienia aut i preferencjje kierowców. jeden ma nadsterowny i narzeka a drugiemu to pasi..., nie jest tajemnica że Piotrek od jakis 2 lat nie może formy złapać, auto w zeszłym roku było zrypane to fakt,ale Atkinson choćby na Niemczech pokazał że teraz jest dobre a jezdził po asfalcie chyba z 10 rajdów. Solberg chyba się trochę wypalił,ciągła niemoc wygrywania zapadła tak nagle że teraz nie może znowu sięrozkręcić. Atko jest młody i ma gdzie czynić postępy,rozwijać się i raczej dzięki temu może jechać szybciej.

 

a teraz możesz obalić moje gadanie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...