Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

Weźmy choćby takiego Oleksowicza, Bełtowskiego, Lubiaka.... Rutę. :roll:

Ahhh, co by było gdyby to na ich miejscu byli np. Sztuka albo Witas. :???:

 

nie rozumiem ocb. z tym czepianiem się do Oleksowicza, Ruty czy Bełtowskiego. Mają takie hobby oraz odpowiednie zaplecze finansowe i serwisowe, to sobie śmigają w RSMP. Ja w tym nic złego nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Weźmy choćby takiego Oleksowicza, Bełtowskiego, Lubiaka.... Rutę. :roll:

Ahhh, co by było gdyby to na ich miejscu byli np. Sztuka albo Witas. :???:

 

nie rozumiem ocb. z tym czepianiem się do Oleksowicza, Ruty czy Bełtowskiego. Mają takie hobby oraz odpowiednie zaplecze finansowe i serwisowe, to sobie śmigają w RSMP. Ja w tym nic złego nie widzę...

No właśnie, taka zabawa tylko że dla dużych chłopców. Dlatego ze sportem to ma niewiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ocb. z tym czepianiem się do Oleksowicza, Ruty czy Bełtowskiego. Mają takie hobby oraz odpowiednie zaplecze finansowe i serwisowe, to sobie śmigają w RSMP. Ja w tym nic złego nie widzę...

 

 

Ja też nie. Cóż - zawiść to typowo polska domena.

 

 

O, np:

 

No właśnie, taka zabawa tylko że dla dużych chłopców. Dlatego ze sportem to ma niewiele wspólnego.

 

A tu zazdrość. Chętnie byś się z nim zamienił, co?

 

 

Bo ja tak - i lałbym na wyniki - wystarczałoby mi to, że konkuruję z najlepszymi i dobrze się przy tym bawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu zazdrość. Chętnie byś się z nim zamienił, co?

 

 

Bo ja tak - i lałbym na wyniki - wystarczałoby mi to, że konkuruję z najlepszymi i dobrze się przy tym bawię.

Nie zazdrość, tylko uwielbiam ten sport. Sport a nie zabawę bogatych ludzi w piaskownicy.

Aż gardło ściska jak wypisujecie takie bzdury !!! Kurna kawy już dziś chyba nie będę pił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, SebastianZ1, nie rozumiem was. Jak ktoś chce jeździć, a nie jest mega talentem to nie może? Ma kasę przeznaczyć na młodszych, tak? A czemu wy nie sprzedacie Imprez, kupicie malucha, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczycie na doinwestowywanie młodych talentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ciekawe czy sie ze mna zgodzicie,ale

wiekszosc z naszych kierowcow przed KAZDYM rajdem podczas wywiadow

z dziennikarzami wypowiada bardzo znaczaca formulke

... " ostatni raz na szukrach/asfaltach jezdzilem ....." i tu :shock: padaja

jakies kosmiczne 1/2 roku temu , w zeszlym roku itd itd.

 

To mni ena maxa wpienia !

Albo sa profi kierowcami rajdowymi, albo robia to dla funu.

Jezeli robia to profi , to dlaczego tak malo trenuja ???

Rozmawialem kiedys prywatnie z jednym z czolowki i opowiadal mi o swoich

przygotowaniach. W calym cyklu byla odnowa biologiczna, cwiczenia na silce, poszukiwanie sponsorow, przygotowanie auta bla bla bla , jakos nie wspomnial o treningach :shock: no i na koniec go o to zapytalem, o co chodzi ?

Odnioslem ostatnio wrazenie ze drifterzy w polsce albo nawet my tu na forum cwiczymy / jezdzimy wiecej KM treningowych od naszej czolowki.

I prosze Was nie opowiadajcie mi ze trudno jest przygotowac taki trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce jeździć, a nie jest mega talentem to nie może?

Witek, niczego takiego nie chciałem sugerować. O ile zawodnik daje z siebie wszystko i poważnie podchodzi do swojego zajęcia, to naprawdę wszystko jest Ok. Nie każdy jest szybkim kierowcą "z urzędu" i świetnie to rozumiem. Nie będę natomiast nigdy tolerował w tym sporcie kolesi, którzy robią sobie z niego i nas samych jaja (vide Plucha), olewających czasy i jeżdżących dla lansu. Stąd mój powyższy post bynajmniej nie traktujący o aktualnych zawodnikach RSMP.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, niczego takiego nie chciałem sugerować. O ile zawodnik daje z siebie wszystko i poważnie podchodzi do swojego zajęcia, to naprawdę wszystko jest Ok. Nie każdy jest szybkim kierowcą "z urzędu" i świetnie to rozumiem. Nie będę natomiast nigdy tolerował w tym sporcie kolesi, którzy robią sobie z niego i nas samych jaja (vide Plucha), olewających czasy i jeżdżących dla lansu. Stąd mój powyższy post bynajmniej nie traktujący o aktualnych zawodnikach RSMP.

 

 

A skąd wiesz, że Ci - którzy przegrywają, lub dzwonią (np. ten nieszczęsny Ruta, który jest solą w oku niektórych) - nie dają z siebie wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, SebastianZ1, nie rozumiem was. Jak ktoś chce jeździć, a nie jest mega talentem to nie może? Ma kasę przeznaczyć na młodszych, tak? A czemu wy nie sprzedacie Imprez, kupicie malucha, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczycie na doinwestowywanie młodych talentów?

Nie rozumiesz nie nas, tylko tego sportu. Może inny przykład: Małysz trenuje i skacze żeby osiągnąć sukces czy tylko dla zabawy, a leje na wyniki? I takich przykładów można tu przytoczyć wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Plucha byl Mistrzem Polski

Masz na myśli tego Mistrza Polski w A5, jako jedyny zawodnik w klasie, tudzież z 1-2 rywalami po kilka (sic!!!) godzin straty do lidera? :???: :twisted: BTW Wiem, że nie o to Ci chodzi, jednak ja do tych czasów właśnie piję.

A skąd wiesz, że Ci - którzy przegrywają, lub dzwonią (np. ten nieszczęsny Ruta, który jest solą w oku niektórych) - nie dają z siebie wszystkiego?

Przeczytaj ostatnie zdanie posta, do którego się odniosłeś.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do tych czasów właśnie piję.

 

Proponywała bym sie tak dokładnie nie określać bo morze sie zdażyć rze Cię sytancja zmusi do spożycia po tych czasach i bee Ci gupio. So inne mniej extremalne formy umartwiania.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, SebastianZ1, nie rozumiem was. Jak ktoś chce jeździć, a nie jest mega talentem to nie może? Ma kasę przeznaczyć na młodszych, tak? A czemu wy nie sprzedacie Imprez, kupicie malucha, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczycie na doinwestowywanie młodych talentów?

Nie rozumiesz nie nas, tylko tego sportu. Może inny przykład: Małysz trenuje i skacze żeby osiągnąć sukces czy tylko dla zabawy, a leje na wyniki? I takich przykładów można tu przytoczyć wiele.

 

Co ma piernik do wiatraka? Małysz skacze, bo ma taką pracę. Niektórzy jeżdżą w rajdach bo mają takie hobby. Dlaczego ich porównujesz? Bez sensu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, SebastianZ1 to jest tak:

 

masz hobby, masz kase - jedziesz

 

masz hobby, nie masz kasy - piszesz glupoty na forum :twisted:

 

Trochę to przykre, że zawody w randze mistrzostw krajowych są rozrywką bogatych amatorów. Dobrze, jak w końcu z nich wyrastają zawodnicy, którzy mają coś do powiedzenia w klasyfikacji. Gorzej, jak przez cały czas tylko się wożą. I nie chodzi wcale o to, że jakiś młody, co kasy nie ma, mógłby lepiej. Chodzi o to, że są to MP i, przynajmniej w teorii, jakiś poziom powinien być zachowany.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, SebastianZ1 to jest tak:

 

masz hobby, masz kase - jedziesz

 

masz hobby, nie masz kasy - piszesz glupoty na forum :twisted:

 

no offence

 

remek (jeden z takich co robili sobie jaja)

 

Jak masz kase to sobie pojeździj na nartach, pograj w golfa, jedź na safari i poluj na coś tam, lub kup działkę na Księżycu. Mistrzowstwa Polski czy inne to nie hobby. Widać że patrzysz na świat przez pryzmat kasy, uważasz że jak się ma kasę to można wszystko robić

Błądzisz, ale wcale mi Ciebie nie szkoda.

 

Przez takie podejście sport staje się wypaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak masz kase to sobie pojeździj na nartach, pograj w golfa, jedź na safari i poluj na coś tam, lub kup działkę na księżycu. Mistrzowstwa Polski czy inne to nie hobby. Widać że patrzysz na świat przez pryzmat kasy, uważasz że jak się ma kasę to można wszystko robić

Błądzisz, ale wcale mi Ciebie nie szkoda.

 

Sorki ja akurat kasy nie mam :razz: Talentu tez. :twisted:

 

Zdarzylo sie ze moglem zrealizowac marzenie, co prawda w mocno niedoinwestowanej ekipie ale zawsze cos. Polatalem miedzy drzewami i tego mi nie zabierze myslenie podobne do Twojego.

 

Marko Ty wiesz jaka krzywda na swiecie sie dzieje, wiesz ilu malyszow, holkow czy ronaldnio sie marnuje bo kasy nie ma? A takie nowobogackie bezczelnie fury kupuja i 'jezdza i jezdza palanty'. Zabrac bogatym (!)

 

Mistrzowstwa Polski czy inne to nie hobby.

Wiekszosc tych, ktorzy tam sa wlasnie tak to traktuje. Ci ktorzy rajdy robia tez. A pozatym kto powiedzial, ze to nie hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kase to sobie pojeździj na nartach, pograj w golfa, jedź na safari i poluj na coś tam, lub kup działkę na księżycu. Mistrzowstwa Polski czy inne to nie hobby. Widać że patrzysz na świat przez pryzmat kasy, uważasz że jak się ma kasę to można wszystko robić

Błądzisz, ale wcale mi Ciebie nie szkoda.

Ale brednie! :shock:

Poza tym to na Księżycu jeśli już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...