Jump to content

Skradziono Subaru Forester 2010 - biała perła

xc-bart
 Share

Recommended Posts

17.11.2014 dokładnie o godzinie 21.57 w Warszawie na ulicy Nowolipki 23 skradziono samochód marki Subaru Forester III

Kolor: biała perła

Tapicerka: skórzana, czarna

Nr rejestracyjny: ZSW 12739

Nr vin: JF1SHHLZ3AG180110

Samochód oznaczony był systemem: "DNAPROGRAM"

Posiadał system ISR, który został przez złodzija odłączony, o godzinie 21:57

Tel kontaktowy:

+48 697925355

+48 605579267

post-18552-0-30086600-1416262904_thumb.jpg

post-18552-0-32096700-1416262962_thumb.jpg

Tez wspolczuje, tym bardziej ze Swinoujscie to tez moje miasto.

ktos kiedys jak skradziono OTB w W-wie pytal sie czy mial ISR, tu kolega mial..???? Sredniowieczne metody ucinania dloni za kradziez!!!!!!! jestem zaaaaa.

Współczuje . Warszawa to jakies zaglebie zlodzieji japonskich aut .Kradna Hondy /Toyoty /Subaru. Tak jak koledzy pisza poprobowalbym z monitoringiem -kamerek jest teraz multum wszedzie i moze cos sie zapisalo. Chociaz czytajac informacje z forum CKPL/ Accorda i podobnych auta sie zazwyczaj nie odnajduja , Policja umarza. Mam nadzieje ze przynajmniej AC miales..

Edited by Karas

• Dyrekcja SIP

posiadanie japonskiego auta w Wawie z rocznika 2007+ to ryzykowna sprawa

Obawiam się, że posiadanie każdego auta z rocznika 2007 + to w W-wie ryzykowna sprawa ( w tym kontekście ).

Pozdrowienia ( + wyrazy współczucia ) 

Statystyki mówią że Panowie z Marek uwielbiają wyłącznie japońskie.... ;-) Warszawa jest pod tym względem dziwna , nie giną Passaty i Golfy tylko głównie Civici i Accordy do tego

spora rzesza Mazd i np Lancerów. Subaru nie jest tutaj specjalnie ryzykowne , giną albo Diesle albo Forki SH bo sporo handlarzy sciąga teraz te drugie. 

• Dyrekcja SIP

Tak po prostu ? Ktoś wsiada, wyłącza i amen ?

Nie. Musi wiedzieć gdzie jest centralka i ją odciąć. Ponadto musi w tym czasie używać zagłuszacza sygnału ( formalnie niedozowolone  ...).

Pozdrowienia

• Dyrekcja SIP

najwidoczniej unieruchomienie tego systemu nie stanowi większego problemu

Dla prawdziwych specjalistów niestety żaden system nie stanowi istotnej przeszkody.

Pozdrowienia 

Witam

Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda następująco:

Policja zajmuję się już sprawą. Wiedzą o tym że w pobliżu jest monitoring prawdopodobnie gabinetu dentystycznego. Mam nadzieję, że to sprawdzą. Auto stało zaparkowane na parkingu ulicznym.

System ISR został tak odłączony, że centrum monitoringu nawet nie zarejestrowało pozycji w jakiej samochód w danym momencie się znajdował. Nie wiedzą nic poza godziną w której ktoś go odłączył. Auto stało zaparkowane na parkingu ulicznym.

Posiadam AC, szkoda została już zgłoszona. Ponadto zgłosiłem też kradzież w centrum obsługi klienta "Dnaprogram". Jego części były oznaczone, ale wydaję mi się, że nie pomoże to zbyt wiele.

Z ciekawostek mogę powiedzieć, że nawet nie zdążyłem się tym samochodem nacieszyć. Został zakupiony pod koniec października.

Liczę, że złodzieja spotka słuszna kara za kradzież cudzego mienia.

Dzięki za słowa współczucia, na szczęście to tylko samochód i najważniejsze że nic nikomu się nie stało.

Pozdrawiam

bart

Powiem wprost nie liczył bym na nic. Ja miałem nagranie z monitoringu i chciałem dać policji od razu po kradzieży to nie chcieli. Mieli sobie wziąć za kilka dni. Nie wiem czy wzięli. Teraz to tylko bym liczył aby ac cie nie oszukało za bardzo. Współczuję bo sam w maju to przerabiał em

Topotolk

System ISR został tak odłączony, że centrum monitoringu nawet nie zarejestrowało pozycji w jakiej samochód w danym momencie się znajdował.

HAHA ! ten Keratronik to chyba jakieś badziewie ... jest specjalny temat z nimi związany i wiecznie nie widzą problemu np w tym że 2 dni auto miało odpięty akumulator. Jak mogą nie wiedzieć gdzie auto stało zanim zniknęło ...??? Nie mają żadnych logów ? To równie dobrze mogą nie wiedzieć gdzie właśnie leżysz na dachu i prosisz o pomoc......a głównie temu miało to służyć.

Przykra sprawa

Edited by Fortis