Skocz do zawartości

Co to i do czego to ?


Bolo

Rekomendowane odpowiedzi

A mianowicie chodzi mi o ten talerz ktory jest na zdjeciach, plyta glowna walu tylnego tak to sie chyba nazywa. U mnie on lata i ma bardzo duzy luz i nie wiem czy to tak ma byc czy powinien byc bardziej przysuniety do tego kola zebatego. Na pierwszym zdjeciu widac ze sobie lezy i dynda swobodnie a na drugim jak go przysune na takie wyżłobienia wtedy ladnie pasuje ale jak on ma sie trzymac tam ? przeciez walka nie idzie przesunac

post-17536-0-28111400-1416143056_thumb.jpg

post-17536-0-17311400-1416143091_thumb.jpg

post-17536-0-12442400-1416143122_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taki pół księżyc ja to tak zwe. Jak robiłem kiedyś skrzynie to sie tez zastanawiałem po co to jest wsadzilem i skręciłem tam są jakieś wycięcia by to siedziało juz nie pamietam.

Na bank to nie siedziec ma tak jak na fotce 3.

tu masz luknij sobie

http://ken-gilbert.com/wrx/mans/99-01%20impreza%20service%20manuals/Transmission%20and%20Differential.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na maly off topic, wiesz może czy piąty bieg da się zdemontować bez rozbierania przodu skrzyni?

Masz na zdjeciu piaty bieg z synchro i cala reszta. Pamiętaj jak będziesz składał skrzynie to trzeba zwrócić uwagę by popychacze biegów były w pozycji na luz bo przy składaniu może sie przesunąć mi sie tak stało potem jak skręciłem był bieg i popychacz biegów utknął i musiałem jeszcze raz rozkrecac.Zdjecie numer 3 ladnie widac te popychacze o tym mowie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na maly off topic, wiesz może czy piąty bieg da się zdemontować bez rozbierania przodu skrzyni?

Teoretycznie sie da, ale moze byc problem ze zblokowaniem walka zeby odkrecic nakretke. Blokujac za kola zebate jest ryzyko ze polamiesz zeby bo sa dosc kruche.

 

OK wsadzilem ten pierscien, faktycznie jest na niego miejsce w obudowie, ale czy ktos wie jaka on role spelnia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...