Jump to content

ostre upalanie - check engine - poziom oleju

piotrek HGT

Recommended Posts

W niektóych modelach check wyskakuje po kilkukrotnym odbiciu się od limitera. Po paru minutach powinien zniknąć, check spwodowany brakiem katalizatora zwykle występuje przy spokojnej jeździe.

Czy auto przechodzi w tryb awaryjny?

check wyskakiwał w sytuacjach kiedy chciałem cały zakręt przejechać bokiem, auto było w uślizgu, a ja do oporu wciskałem gaz (czasami dodatkowo zaciągałem ręczny). Wówczas tylko na chwilę spadała mu moc. W takich momentach dalej nie upalałem, studziłem silnik, a następnie wyłączałem na kilka minut i check gasł. Kiedy ostatnio, podczas studzenia, sprawdziłem poziom oleju - było minimum, a po dolaniu oleju sytuacja z checkiem już się nie powtórzyła. Stąd moje pytanie o olej...

check wyskakiwał w sytuacjach kiedy chciałem cały zakręt przejechać bokiem, auto było w uślizgu, a ja do oporu wciskałem gaz (czasami dodatkowo zaciągałem ręczny). Wówczas tylko na chwilę spadała mu moc. W takich momentach dalej nie upalałem, studziłem silnik, a następnie wyłączałem na kilka minut i check gasł. Kiedy ostatnio, podczas studzenia, sprawdziłem poziom oleju - było minimum, a po dolaniu oleju sytuacja z checkiem już się nie powtórzyła. Stąd moje pytanie o olej...

No super kolega czyni, a pomyslal co sie dzieje przy zaciagnietym recznym i gazem w podlodze? Myslenie nie boli.

No super kolega czyni, a pomyslal co sie dzieje przy zaciagnietym recznym i gazem w podlodze? Myslenie nie boli.

Bo kolega jest rzeznikiem..... ;)

No rękaw i gaz w podłodze to rzeczywiście świetny pomysł.

Pewnie jej się wachnęło ciśnienei paliwa z powodu odpływającego paliwa w baku.

Pomyśl czasem że to nie rajdówka i potem będą koszty.

Spokojnie, nie jestem idiotą. Może mój opis nie był zbyt precyzyjny, ale nie zaciągam ręcznego bez wciśniętego sprzęgła i nie jeżdżę bez oleju, to chyba normalne, że przy dłuższym upalaniu subaru wciąga olej.

Co z tym ciśnieniem paliwa???

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...