Skocz do zawartości

Światło w bagażniku Forester 2001, kontrolka od reduktora.


PiotrX77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam pytanko czy po otwarciu klapy bagażnika Forester 2001 2.0 powinno się zaświecić tam światło w podsufitce? u mnie muszę ręcznie włączać a czasem zapomnę wyłączyć i tak z lekka mnie to już drażni :)
i drugie pytanko, co może być "uszkodzone" kiedy oznaczenie LO po zaciągnięciu reduktora nie świeci się od razu lecz np po jakimś czasie? coś ze stykami na przełączniku? gdzie tego szukać. reduktor działa na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po otwarciu klapy bagażnika Forester 2001 2.0 powinno się zaświecić tam światło w podsufitce

Lampka ma przełącznik 3-pozycyjny. W ustawieniu AUTO powinna sama się zaświecać po otwarciu i gasnąć po zamknięciu bagażnika.

Jeśli się nie załącza to albo styki w lampce, albo coś na kablach, albo mikrostyk klapy bagażnika (przy otwartej klapie bagażnika świeci się kontrolka otwartych drzwi przy liczniku?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xdavidx

no właśnie nie zapala się jak klapę otwieram... dopiero ręcznie muszę przełączyć, a kontrolkę sprawdzę dziś ;)

 

Dawid1

wychodzi nato że dziadek u niemca nie używał reduktora :P

 

wojo2

jak kupiłem autko i wróciłem nim z Poznania, córka oglądała i przełączyła w środku na on :) rano już nie zakręcił :) no ale tamten aku miał 7 lat dzięki czemu Forek dostał na dzień dobry nową Yuase ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kontrolka otwarcia drzwi świeci się cały czas - czujnik uwalony i wtedy czytasz ten wątek. Jeśli kontrolka gaśnie, wtedy sprawdzasz wtyki w lampce - najpierw podważasz dyfuzor, później masz 2 śrubki 

Edytowane przez xdavidx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę do auta :P...


no i kontrolka się nie świeci jak otwieram klapę.


bardziej niepokoi mnie brak płynu chłodniczego w zbiorniczku :( pamiętam że miesiąc temu po zakupie uzupełniłem tak 2cm od max a teraz jest zero
w czwartej jadę wymieniać rozrząd to od razu może tą usterkę mi zdiagnozują... uszczelka pod głowicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...