Skocz do zawartości

Wyjscie Aux


pachol83

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobilem to tak:

9c37c740a8c52723d5029266d91ba860.jpg

 

Kabel z końcówką jack pochodzi od słuchawek od telefonu, konektory pochodzą od kabelka audio-cdrom ze starego komputera. Myślałem może ze wtyczki audio-cdrom podejdą pod radio, jednak trzeba było je rozbroić i podłączyć same konektory.

Dział również fajnie jako zestaw głośnomówiący

 

Koszt całkowity 0 zł ;)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

czy jest możliwość wyprowadzenia z tego radia WYJŚCIA AUX?

niestety w GX-204LE nie ma takiej możliwości,

fabrycznie montowane suby pod siedzeniem podłączane są przez rozgałęźnik na wyjścia głośnikowe z głównej wtyki 14-pin tzw "T-harness"

 

jedynie w niektórych radiach z roczników 2002-2005 gdzie nie było wejścia aux było oddzielne wyjście na subwoofer zasilany bezpośrednio z radia (speaker-level)

 

dopiero w nowszych radiach (ze zintegrowanym czytnikiem dvd map) pojawiło się oddzielne wyjście na sub (line-level), ale i tak fabrycznie montowany był ten pod siedzeniem, 

a oprócz tego zidentyfikowane zostały też piny do podpięcia 5-go głośnika, (radio obsługuje w pełni dźwięk 5.1) niestety też line-level więc potrzebny jest wzmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Panowie sprawa taka. Dorobiłem wyjście na AUX i wszystko pięknie działa do czasu... Przejade z 10km i AUX się przełącza na radio, następnie nie da się go już włączyć. Rano wsiadam, jebs i AUX działa, potem znowu kicha. Macie jakiś pomysł? Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 09/06/2016 o 22:50, remuch napisał:

Ja zrobilem to tak:

9c37c740a8c52723d5029266d91ba860.jpg

 

Kabel z końcówką jack pochodzi od słuchawek od telefonu, konektory pochodzą od kabelka audio-cdrom ze starego komputera. Myślałem może ze wtyczki audio-cdrom podejdą pod radio, jednak trzeba było je rozbroić i podłączyć same konektory.

Dział również fajnie jako zestaw głośnomówiący

 

Koszt całkowity 0 zł ;)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Cześć.

Zaciekawiło mnie Twoje rozwiązanie. W którym miejscu wyprowadziłeś ten kabel aby był do niego dostęp w kabinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 1.04.2017 o 17:00, WOJO napisał:

 

Ja ja ja poproszę jedną sztukę!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa pięknie, dzięki lechuorzech.

 

Jakby co, to pasują też konektory z kierownicy od kabelków sterujących tempomatem i radiem (może ktoś akurat też takie ma luzem).

 

Btw: czy ktoś miał problem z odtwarzaczem CD - nie działa wogóle, wciśnięcie przycisku CD nie daje żadnego rezultatu, chociaż słychać pracujące mechanizmy zmieniarki, nawet na wyłączonym zapłonie - tak jakby coś tam się zacięło. Wcześniej mi CD działało, ale po drodze było małe spięcie (poszedł bezpiecznik BACK-UP) i już nie działa (nie z winy złącza AUX, ale ta przy okazji wyszło :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - czy byłby ktoś chętny wykonać odpłatnie taki kabelek AUX? -_- (Subaru Legacy IV 2.0R 2007, model radia: GX-204LE - sterownie radiem jest również w kierownicy). Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę pisać PW :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 1.04.2017 o 17:00, WOJO napisał:

Potwierdzam dotarcie i montaż kabelka.

Kabelek montuje się Plug & Play w radiu GX-204LE.

Działa. :D

Edytowane przez WOJO
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem wg instrukcji @lechuorzech, ale kiepsko mi to działa. Zwykle tylko na prawe głośniki, a raz na jakiś czas (na zakrętach :D) mam przez chwilkę stereo. Podejrzewam, że gdzieś jest kiepskie połączenie, ale już raz to przeglądałem i dalej to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem wg instrukcji [mention=12655]lechuorzech[/mention], ale kiepsko mi to działa. Zwykle tylko na prawe głośniki, a raz na jakiś czas (na zakrętach ) mam przez chwilkę stereo. Podejrzewam, że gdzieś jest kiepskie połączenie, ale już raz to przeglądałem i dalej to samo...

Miałem to samo. Winne było słabej jakości gniazdo Jack. Po wycięciu starego gniazda zastąpiłem je po prostu przewodem z Jackiem męskim na końcu. Rozwijam go ze schowka i wpinam wprost do telefonu i działa wyśmienicie.



Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ozzy1989 napisał:

Miałem to samo. Winne było słabej jakości gniazdo Jack. Po wycięciu starego gniazda zastąpiłem je po prostu przewodem z Jackiem męskim na końcu. Rozwijam go ze schowka i wpinam wprost do telefonu i działa wyśmienicie.

Dzięki. Sprawdzę ten trop. Byłem pewny, że to wtyczka za radiem i nawet nie skontrolowałem gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Sprawdzę ten trop. Byłem pewny, że to wtyczka za radiem i nawet nie skontrolowałem gniazda.

Miałem takie gniazdo jak na 1 zdjęciu.
Kolega elektryk polecił mi żebym kupił "podwójne" takie jak na pozostałych fotkach. Z racji tego że ja mam już przewód to gniazdo mogę ci oddać.ec7be73b8217177ce6540548fd227670.jpg909c2265ef7bfec962403ae08e585773.jpga6ba251551cdba003139fc4180752c92.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...