Skocz do zawartości

Forester III pytanie o przebieg


Filmowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od stanu w jakim jest ten forek. Jak ktoś dbał o samochód i nie oszczędzał na częściach i serwisach do tego nie "pałował" auta to spokojnie jeszcze pojeździ. Z drugiej strony znam samochody które po kilkudziesięciu tysiącach km były już zajechane na śmierć.

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie byłem na planie filmowym więc z braku czasu nie mogłem odpisać.
Nie to absolutnie nie jest tak, że mój tata napala się w ogóle na subaru po prostu jest to jedna z kilku opcji, z których nie każda nawet jest suvem.
Prawdę mówiąc ja mu dodatkowo podpowiedziałem, że może subaru ponieważ mieliśmy okazję dosyć długo jeździć foresterem III w diesel.

Po prostu tata chce kupić teraz samochód do 40 tysięcy i za chwilę nie wykładać na niego  kolejnych 15.

W każdym razie dziękuję za odp.

Edytowane przez Filmowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem forka niedawno i do 40 tys ciężko było znaleźć 3 generacje. A właściwie żadna nie budziła zaufania. Skonczylem z 2gen z konca produkcji z pewnym przebiegiem 96. Jak też zerkniesz na mobile.de to tam za 10 tys EUR chodzą 2..... Czy przebieg może aż tak bardzo wpłynąć na cene przy aucie nowszej generacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...