Jump to content

Impreza R GD, silnik buczy po odpaleniu


Grzesiek Feliks
 Share

Recommended Posts

 

 

po odpaleniu zimnego silnika słychać spod maski bardzo głośne buczenie, które mija po około 30 sekundach, ktoś coś wie na temat?

 

Na pewno Ty. I być może dowie się jakiś kumaty, komu dasz to posłuchać.

 

 

Czy naprawdę społeczeństwo jest już tak leniwe, że nie chce się dooopy ruszyć i podjechać do kogoś, kto posłucha i odpowie?

Bo diagnozowanie tego via monitor to jakieś kuriozum: zgadywanka. A może to, a może tamto. Kilku się napnie i napisze, że coś tam może hałasować. A Ty posłuchasz jednego, może jeszcze jednego. Kupisz np. alternator, wymienisz go. I dalej będzie hałasować. A potem wymienisz płyn w układzie wspomagania... I potem jeszcze coś. A najtaniej by wyszło jakbyś zaczął od porządnej diagnozy.

Link to comment
Share on other sites

@@szczur75,  nie spinaj się tak :)  Wiele problemów można rozwiązać szybko i bezkosztowo po lekturze forum/manuali itp. A wyjazd do ASO/innego obeznanego to: a) stracony czas - bo jak kończę robotę to i oni zazwyczaj już nie pracują, więc trzeba brać wolne  B) brak auta, bo trzeba je zostawić 3) koszty. Sam powinieneś wiedzieć ile $ kosztuje podłączenie auta, które niekoniecznie da odpowiedź na badany problem. 
Wychodząc z Twojego założenia, to po co i dział techniczny na forum, skoro ktoś obeznany od razu by wiedział co ma robić w razie problemów..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...