Skocz do zawartości

Jak wyczyścić rozlany olej na silniku ?


sc00by

Rekomendowane odpowiedzi

witam

trzy dni w tył byłem w warsztacie aby zmienili mi olej w silniku, skrzyni i tylnym dyferencjale. wszystko OK tylko gdzieś na osłonę od tubo rozlało się nieco oleju i teraz bega śmierdzi spalonym olejem w kabinie , czy jakis standardowy środek do czysszczenia silników starczy czy raczej coś bardziej specjalistycznego ??

 

Dzięki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stick - może jestem lekko przewrażliwiony, ale jak by nie było co do olejów chciałem je wymienić przy kupnie ponad pół roku temu ale brak czasu itp... okazało się że w skrzyni miałem 1,5 litra gdzie wchodzi koło 4l itp, a pisze może czasem o błahych sprawach ale nie chcę nic zepsuć, ogólnie auto chodzi OK poza tym spadaniem obrotów ale już jakoś sie przyzwyczaiłem a niebawem auto będzie na dobrym serwisie gdzie je sprawdza mam nadzieje jak trzeba więc myślę że będzie OK, a poza tym daje sporo frajdy z jazdy o oby tam zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akra, 4max i rozne zmywacze do hamulców

 

K2 Akra - środek do czyszczenia silnika. Używam do czyszczenia łańcucha w rowerze oraz wszędzie tam, gdzie trzeba szybko pozbyć się dowolnego smarowidła (np. piasty kół). Ma tę zaletę, że nie zawiera rozpuszczalników i jak na tego typu produkt, można powiedzieć, że ładnie pachnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...