Skocz do zawartości

STI 07 przednie tarcze wypas :)


Martinez3433

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zbliżam sie do wymiany przednich tarcz :/

 

W czteryturbo dostałem taką propozycje powiedzieli że to ostatnia tarcza do orginalnych złotych zacisków Brembo która będzie samochód zatrzymywać w miejscu natychmiast :)

 

link tu akurat jest do Evo ale mają takie do Subaraka

 

 

http://sklep.nie-ASO.pl/product-pol-82346020-Tarcza-hamulcowa-przednia-prawa-Performance-Friction-EVO-10.html

 

 

cena z klockami jakimiś dobrymi około 4500 zł moje pytanie, czy to dobry zestaw ?

Edytowane przez Martinez3433
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem że wszystko co jest do wymiany wkładam najlepsze i najbardziej optymalne :)

Autko służy mi do nabywania i szkolenie swoich umiejętności może nie jestem super dobry , ale może kiedyś będę :P wiec lepiej wkładać juz porządne rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 4500 zł

 

to na pewno dobry zestaw, ale za taką kwotę to bym chyba kupił seryjne tarcze i porządne klocki (RC5+, RC6, HP+ lub DS2.11) a za resztę kpl opon, lub dużo godzin na torze ;)

PS. sprawdź czy tarcze z STI'12 pasują do STI'07 ... http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/75551-s-tarcze-hamulcowe-sti-2012/

Edytowane przez piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie chce sam wymyślać co by było lepsze , a potem sie wnerwiać wole raz zapłacić ale żeby to miało ręce i nogi :)

Dlatego pisze do ludzi co już trochę przeżyli i się na tym znają co mogą mi zaproponować , albo czy ten zestaw który mi dobrali jest odpowiedni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie nadszedł ten czas skończyły się klocki i zmieniam tarcze :/

 

Wybór padł na Performance Friction drogie ,ale każdy je poleca i ponoć hamowanie rewelacja :)

 

Teraz moje pytanko zastanawiam się nad jakimś dobrym klockiem rozważam Carbone Lorraine przednie STI/EVO RC6 lub RC5 +

chyba że polecacie jakieś inne dobre klocki ????

 

Moje wymagania samochód głównie używany do rajdów typu KJS czasem jakiś tor Tychy/Kielce i czasem jakieś kręcenie się po mieście i serwisach :P

Trochę mnie denerwuje jak piszczy ,a słyszałem że Carbone bardzo piszczą :/


Co proponujecie ? Edytowane przez Martinez3433
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez, to nie bedzie pisk jakby auto mialo sie zaraz rozpasc. To raczej bedzie pisk, od ktorego rozpadnie sie auto obok ;) Przechodnie beda sie dziwic i smiac, a komus w temacie, to ciarki po plecach przejda z podniecenia :)

Marzę o piszczacym heblu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...