Skocz do zawartości

FOREK III, warunki dla uruchomienia spryskiwaczy świateł


Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe.

 

Ciśnienie gwarantuje pompka, a nie poziom. Jeśli pompka zasysa powietrze wraz z płynem, wtedy spryskiwacz pryska pianą, a to na pewno nie wystarczy do uruchomienia spryskiwaczy. Ale to następuje, gdy płyn się kończy, z poziomem może 1 cm ponad smok pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. troche odgrzewam ale mam wrazenie ze u mnie spryskiwacze swiatel przestaja dzialac na dlugo przed tym kiedy przesataje dzialac spryskiwacz szyb (konczy sie plyn). zalozylem ze tak po prostu ma byc  i ma zwiazek z poziomem plynu. ale moze w takim raze cos nie tak u mnie z pompkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda Forester II ale pewnie zasada podobna: - jak się kończy płyn w zbiorniku (nie wiem czy <50% czy później) przestaje pryskać na reflektory ...

i ta funkcja bardzo mi się podoba:

1./ daje znać, że płyn się kończy

2./ Ważniejsze są dla mnie czyste szyby niż reflektory - wolałbym dojechac na miejsce z brudnymi reflektorami niż żeby mi miało po drodze braknąć płynu do czyszczenia szyb ... inna sprawa, ze połowa zbiornika to chyab za wcześnie ... zwłaszcza, że zbiornik jest duuuzy (nie wiem jaką ma pojemność ale 5 litrowa bańka płynu wchodzi bez problemu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...