Skocz do zawartości

Forester XTComfort 2014 - wymiana głośników


Mięka Ręka

Rekomendowane odpowiedzi

@@Mięka Ręka, tutaj masz pdf-a z instrukcją wymiany głośników wyskotonowych na podszybiu:

 

http://techinfo.subaru.com/proxy/72444/pdf/072444-071775-066335-H631SFJ100ImprezaTweeters.pdf

 

Mam gdzieś jeszcze pdf-a z dojściem do pozostałych głośników, jest on-line na tej samej stronie głównej.


mam zrobione moge wysłać na priv całą specyfikację i rożne wersje

 Jeśli nie będzie to kłopotem - wyślij też proszę do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Nie próbowałeś czasem przepięcia kamery na stacje ?? bo ten wyświetlacz jest troszkę maławy. a  w inny, wątku ktoś napisał że wybrał inne radio w salonie jakąś bogatszą wersje i kamera działa mu właśnie w stacji multimedialnej. zaraz odnajdę wątek to zacytuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na nowego Forka to pewnie demontaż tapicerki jest tak samo prosty jak w XV

 

montując lepsze głośniki w drzwiach przednich - tył jest zbędny  ;) - koniecznie trzeba na sztywno zamknąć wielkie otwory technologiczne, 

każdy dobry woofer do tego zasilany jakimś mocniejszym wzmacniaczem musi grać w możliwie szczelniej i "sztywnej" komorze 

 

DSC00103-L.jpg

zdjęcie z wcześniejszego linku, wewnętrzne stalowe poszycie drzwi jest w Subaru praktycznie całe otwarte, jedynie przysłonięte "folią" która w żaden sposób nie zapewni utrzymania ciśnienia wewnątrz 

jak tez wszystkie odbite wewnątrz dzwięki zagrają na plastikowym poszyciu drzwi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...