Skocz do zawartości

Ściąganie tapicerki/poszyć z foteli MY06


Tinuviel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Ktoś ściągał obicie/tapicerkę/poszycie z przednich foteli? Chcę podgrzewanie tyłka zamontować, nie wiem tylko czy dam radę samemu ściągnąć i co ważniejsze założyć z powrotem tapicerkę na fotele. Czytałem o tym w necie, w niektórych autach jest to banalnie proste, ale w innych prawie niemożliwe bez fachowca, ktoś kojarzy jak jest w subaru? Fotele mam zwykłe, bez skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kiedyś ściągnąć i wyprać w gt'99. Wszystko wydaje się proste tylko z racji tego że fotel jest kubełkowy to tkanina jest przyklejona do gąbki. Idzie ja oderwać ale nie wiem jak to po potem będzie wyglądało, czy nie będzie się marszczyć

 

Hmm, czyli może nie być tak łatwo.Nie mam kubełkowych, może uda mi się sprawdzić jak u mnie sytuacja wygląda, chyba że znajdę jakiegoś w miarę taniego tapicera we wrocławiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mam podobne pytanie, ale odnośnie foteli z STI'a GD - tymi w których były zintegrowane poduszki powietrzne z boku.

Mam Forka XT z jasnymi skórami i zastanawiam się nad wstawieniem foteli STI'owych + zmiana tapicerki na jasną - czy to w ogóle możliwe? Czy przeszycia w miejscu gdzie są poduszki powietrzne nie są "nienaruszalne"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...