Skocz do zawartości

Subaru Polmotor Szczecin - Nowy salon i serwis Subaru. Ktoś coś wie na ten temat?


BartoszN

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Cześć,

 

Nie chcę się rozpisywać żeby Was nie zanudzać, ale może komuś się przyda.

Wstawiałem do nich Forka'06 na regulację zaworów.

Miało to potrwać ekstremalnie do 3 tygodni (jeśli trzeba by było ściągać szklanki z Niemiec jeśli w Łodzi by nie było). Jak będą w Łodzi to szybko.

Czekałem cierpliwie miesiąc na przyjęcie auta bo nie mieli miejsca, nie ma problemu.

06.03 wstawiłem auto i bardzo prosiłem o poinformowanie mnie w sytuacji bo nie mam 4 aut na placu.

Dzwonię po kilku dniach (ok.09.06) bo nie dzwonią i dowiaduję się że żadnych szklanek nie trzeba ściągać, tylko szlify. Klaszczę w dłonie i pytam kiedy auto?

-Kilka dni i powoli będą składać. Proszę o cynk.

Mija tydzień, znowu dzwonię (ok.15.03) pytam jaki etap. To, tamto, to trwa bo cały silnik trzeba wyjąć. Pytam kiedy?

-Już składają.

Mija kilka dni, zero odzewu, dzwonię  (20.03) już lekko wk.....y.   Już składają, ale pan ASO nie chce popędzać mechanika bo to poważna sprawa i trzeba to zrobić solidnie.

Powinien być na 22.03 gotowy, będzie dzwonił.  Proszę żeby koniecznie dzwonił bo zaczynają mi się palić sprawy.

Dzwonię 27.03, nikt nie dzwonił, (mijają dokładnie 3 tygodnie) a pan ASO mówi że auto jeszcze nie gotowe...szlag mnie trafił.

Awantura, dzwonię po kierownikach, zabierają się pilnie do poskładania wszystkiego.

Bez zamawiania części auto stało ponad trzy tygodnie. Gdybym się nie zaczął wściekać to czekał bym pewnie  kolejny tydzień.

Wczoraj odebrałem auto. Po 20km zapalił się błąd, zobaczymy jak zareagują.

Ogólnie panowie sprawiali wrażenie jakby mieli spoory luz na sprawę, żeby nie powiedzieć lekką zlewkę.

Myślę że jeśli ktoś poważnie traktuje zarządzanie swoim czasem to radziłbym ich trochę pilnować.

 

Pozdrawiam,

Białogard/Połczyn

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...